ГоловнаОстанні новини17 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники спільно з лісниками готові реагувати на можливі пожежі (ФОТО)

Опубліковано: 17.04.2018, 15:10

 З метою запобігання випадкам пожеж та загорянь лісових масивів, торфополів та посилення протипожежного захисту лісів у пожежонебезпечний період 2018 року, співробітниками Головного управління ДСНС спільно з представниками Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства та державного підприємства  «Рівнеторф» 17 квітня на базі ДП «Остківський лісгосп» здійснено оцінку дій готовності органів управління та сил цивільного захисту лісогосподарських господарств та торфопідприємству разі виникнення надзвичайних ситуацій та заходів з їх ліквідації, пов’язаних із пожежами в природних екосистемах.

    У ході виконання заходів було проведено навчання з гасіння пожеж у природних екосистемах з практичним відпрацюванням дій територіальних підсистем єдиної державної системи цивільного захисту, демонстрацією можливостей пожежної, інженерної та пристосованої техніки для цілей пожежогасіння, ручних засобів пожежогасіння, шанцевого інструменту і ранцевих вогнегасників.

    Під час оцінки дій готовності особливо ретельно вивчалася ситуація із наявністю та справністю аварійно-рятувальної техніки у лісогосподарствах, її укомплектованістю, можливістю створення резервних фондів із засобів пожежогасіння та паливно-мастильних матеріалів.

    Також учасники заходів переконалися, що усі в’їзди до лісу перекрито шлагбаумами, встановлено попереджувальні стенди, зроблено захисні мінералізовані смуги. У лісництвах в наявності спеціальна техніка для боротьби з пожежами, яка перебуває у режимі цілодобового чергування. Лісники здійснюють щоденні обходи закріплених територій.

    Слід зазначити, що рятувальники впродовж пожежно-небезпечного періоду активно співпрацюють з працівниками лісового та мисливського господарства відповідно до інструкцій взаємодії Головного управління ДСНС України у Рівненській області з Рівненським обласним управлінням лісового та мисливського господарства під час гасіння лісових пожеж та у разі виникнення надзвичайних ситуацій та подій.

    Водночас, рятувальники вкотре закликають громадян бути особливо уважними та обережними при використанні вогню на природі, аби відпочинок не став причиною масштабних пожеж.

IMG_1319.JPG  IMG_1320.JPG

3.jpg  4.jpg

5.jpg  7.jpg

Головне управління ДСНС України у Рівненській області


   
Останні новини
18 Квітня17:46 До рятувальників завітали учні Демидівської школи - ліцей на екскурсію (ФОТО)
18 Квітня17:41 На Рівненщині відзначили п’ятдесятирічний ювілей пожежно-рятувального поста (фото)
18 Квітня16:35 Рятувальники провели для дошкільнят екскурсію пожежною частиною (ФОТО)
18 Квітня14:57 Дубно: у рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» рятувальники провели екскурсію для школярів (ФОТО)
18 Квітня13:57 Рівне: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на територіях ТЦ «Гранд плюс», ТзОВ «Український промисловий альянс» та Шоу-Рум «Ательє Кераміки» (ФОТО)
18 Квітня12:33 Рівненські рятувальники на прес-конференції проінформували представників обласних ЗМІ про хід позапланових перевірок закладів, освіти, охорони здоров’я та торгівельно-розважальних центрів (ФОТО)
18 Квітня12:23 Здолбунівські рятувальники провели тиждень безпеки (ФОТО)
18 Квітня11:53 Рятувальники провели акцiю в одному з найбiльших розважальних дитячих закладiв Рiвного (ФОТО)
17 Квітня17:20 Рівненські рятувальники продовжують відпрацьовувати документи оперативного реагування на об’єктах з масовим перебуванням людей (ФОТО)
17 Квітня15:10 Рятувальники спільно з лісниками готові реагувати на можливі пожежі (ФОТО)
17 Квітня11:29 Вараш: вихованці та учні навчально-виховного комплексу завітали на гостини до пожежної частини (ФОТО)
17 Квітня09:33 Привітання начальника Головного управління ДСНС України у Рівненській області з Днем пожежної охорони!
16 Квітня17:12 Рятувальники за безпечний літній відпочинок дітей (ФОТО)
16 Квітня14:26 Рівне: рятувальники відпрацювали документи оперативного реагування (ФОТО)
16 Квітня09:17 Впродовж минулого тижня підрозділи Головного управління ДСНС України у Рівненській області ліквідували 35 пожеж (ДОВІДКА)
Останні новини