ГоловнаОстанні новини17 Квітня, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники спільно з лісниками готові реагувати на можливі пожежі (ФОТО)

Опубліковано: 17.04.2018, 15:10

 З метою запобігання випадкам пожеж та загорянь лісових масивів, торфополів та посилення протипожежного захисту лісів у пожежонебезпечний період 2018 року, співробітниками Головного управління ДСНС спільно з представниками Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства та державного підприємства  «Рівнеторф» 17 квітня на базі ДП «Остківський лісгосп» здійснено оцінку дій готовності органів управління та сил цивільного захисту лісогосподарських господарств та торфопідприємству разі виникнення надзвичайних ситуацій та заходів з їх ліквідації, пов’язаних із пожежами в природних екосистемах.

    У ході виконання заходів було проведено навчання з гасіння пожеж у природних екосистемах з практичним відпрацюванням дій територіальних підсистем єдиної державної системи цивільного захисту, демонстрацією можливостей пожежної, інженерної та пристосованої техніки для цілей пожежогасіння, ручних засобів пожежогасіння, шанцевого інструменту і ранцевих вогнегасників.

    Під час оцінки дій готовності особливо ретельно вивчалася ситуація із наявністю та справністю аварійно-рятувальної техніки у лісогосподарствах, її укомплектованістю, можливістю створення резервних фондів із засобів пожежогасіння та паливно-мастильних матеріалів.

    Також учасники заходів переконалися, що усі в’їзди до лісу перекрито шлагбаумами, встановлено попереджувальні стенди, зроблено захисні мінералізовані смуги. У лісництвах в наявності спеціальна техніка для боротьби з пожежами, яка перебуває у режимі цілодобового чергування. Лісники здійснюють щоденні обходи закріплених територій.

    Слід зазначити, що рятувальники впродовж пожежно-небезпечного періоду активно співпрацюють з працівниками лісового та мисливського господарства відповідно до інструкцій взаємодії Головного управління ДСНС України у Рівненській області з Рівненським обласним управлінням лісового та мисливського господарства під час гасіння лісових пожеж та у разі виникнення надзвичайних ситуацій та подій.

    Водночас, рятувальники вкотре закликають громадян бути особливо уважними та обережними при використанні вогню на природі, аби відпочинок не став причиною масштабних пожеж.

IMG_1319.JPG  IMG_1320.JPG

3.jpg  4.jpg

5.jpg  7.jpg

Головне управління ДСНС України у Рівненській області


   
Останні новини
16 Січня16:56 Гоща: рятувальники провели відпрацювання документів оперативного реагування культових закладів Гощанського району (ФОТО)
16 Січня16:51 Зарічне: рятувальники провели роз’яснювальну та агітаційну роботу з місцевими жителями (ФОТО)
16 Січня15:52 Рятувальники Рівненщини навчають населення області правил пожежної безпеки у побуті (ФОТО)
16 Січня15:33 Рятувальники підбили підсумки діяльності Рівненського міськрайонного управління ГУ ДСНС за 2018 рік (ФОТО)
16 Січня15:32 Рокитне: працівника який присвятив частину свого життя пожежній службі нагородили цінним подарунком (ФОТО)
16 Січня14:40 Корець: рятувальники провели лекцію та практичні заняття з працівниками Вищого професійного училища (ФОТО)
16 Січня13:07 Сьогодні до рівненських рятувальників завітали маленькі щедрівники з дитячого садочка (ФОТО)
15 Січня17:11 Здолбунівські рятувальники провели пожежно-профілактичні навчання населення щодо дотримання вимог пожежної безпеки у побуті (ФОТО)
15 Січня16:20 Володимирець: рятувальники провели заняття з пожежної безпеки для працівників районного центру первинної медико-санитарної допомоги (ФОТО)
15 Січня16:20 Дубно: замінено апарати захисту органів дихання та зору на більш сучасні (ФОТО)
15 Січня14:39 Рокитнівські рятувальники провели тактико-спеціальні навчання та відпрацювали документи оперативного реагування (ФОТО)
15 Січня13:58 Рятувальники Рівненщини нагадують заходи безпечного перебування на льоду (ФОТО)
15 Січня12:16 Костопільські рятувальники провели відпрацювання житлового сектору (ФОТО)
15 Січня08:27 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов в Україні
14 Січня16:08 Млинів: рятувальники продовжують проводити рейди на зимових водоймах (ФОТО)
Останні новини