ГоловнаОстанні новини12 Березня, 2018р.
 Версія для друку

Рафалівські рятувальники провели заняття в місцевій автошколі (ФОТО)

Опубліковано: 12.03.2018, 11:23

З метою попередження виникнення надзвичайних ситуацій, пожеж аварій на автотранспорті та в побуті працівниками ДПРП-5 ДПРЗ-6 ГУ ДСНС України у Рівненській області 12 березня було проведено заняття з інструкторами та персоналом Рафалівської автошколи  «Сигнал».

В ході заняття присутніх ознайомили з елементарними правилами пожежної безпеки, довели нормативні документи що стосуються їхньої діяльності, ознайомили з видами засобів пожежогасіння та провели теоретичне вивчення методики використання вогнегасника. Навчанням було охоплено 25 осіб персоналу підприємства. Під час заходу начальник ДПРП-5 ДПРЗ-6 ГУ ДСНС України у Рівненській області, ознайомив присутніх зі статистикою пожеж на території району, а також довів інформацію щодо роботи підрозділів ДСНС області на автошляхах, в плані допомоги водіям під час ускладнення погодних умов, в період зниження температури, та сильних снігопадів. 

Також особливу увагу рятувальники звернули на обов’язки керівника об’єкту акцентуючи увагу на наявність, справність і практичні правила користування первинними засобами пожежогасіння (вогнегасниками), дотримання правил експлуатації електричних приладів, справністю систем автоматичної пожежної сигналізації  та оповіщення, обладнання евакуаційних виходів світловими покажчиками з підключенням їх до джерела аварійного живлення, проведення практичних тренувань з відпрацювання планів евакуації та дій обслуговуючого персоналу у разі пожежі, оскільки саме практичне відпрацювання будує фундамент підсвідомості для раціонального використання знань у випадку пожежі чи надзвичайної ситуації.

Водіям-інструкторам автошколи «Сигнал» було роз’яснено  елементарний порядок дій під час пожежі транспортного засобу а саме:

В свою чергу персонал автошколи  подякував рятувальникам за змістовний  інструктаж, проведений в ході заняття, а також зі своєї сторони пообіцяв всіляку методичну підтримку та допомогу під час проведення спільних навчань та тренувань, щодо реагування на надзвичайні події та ситуації пов’язані з автомобільним транспортом.

 IMG_20180307_093231.jpg  IMG_20180307_093252.jpg

ДПРП-5 ДПРЗ-6 ГУ ДСНС України у Рівненській області


   
Останні новини
21 Вересня14:46 Підрозділи ДСНС Рівненщини покращують навички ліквідації різного роду небезпек (ФОТО)
21 Вересня14:07 Рівненські рятувальники провели об’єктові навчання (ФОТО)
21 Вересня14:00 Увага! Попередження про погіршення погодних умов в Україні
21 Вересня13:29 Гощанські рятувальники провели відпрацювання документі оперативного реагування (ФОТО)
21 Вересня12:00 Мізоцькі рятувальники завітали у гості до дошкільнят (ФОТО)
20 Вересня17:10 Вараш: вихованці підліткових клубів завітали на екскурсію до місцевих вогнеборців (ФОТО)
20 Вересня17:00 Клеванські рятувальники провели навчання на території військової частини (ФОТО)
20 Вересня15:49 Млинівські рятувальники провели відпрацювання документів оперативного реагування (ФОТО)
20 Вересня15:11 Рятувальники організували та провели для усіх керівників та представників ОТГ Рівненщини семінар на тему: «Організація заходів цивільного захисту в об’єднаних територіальних громадах» (ФОТО)
20 Вересня14:41 Гощанські рятувальники провели відпрацювання документів оперативного реагування (ФОТО)
19 Вересня15:55 Здолбунівські рятувальники провели пожежно-профілактичне навчання серед населення міста (ФОТО)
19 Вересня12:46 Вісім співробітників служби порятунку Рівненщини отримали свідоцтва про закінчення курсу з надання домедичної допомоги (ФОТО)
19 Вересня11:57 Гощанські рятувальники відвідали Бугринську об’єднану територіальну громаду (ФОТО)
19 Вересня11:33 Зарічненські рятувальники отримали від влади новий та сучасний бойовий одяг та спорядження (ФОТО)
18 Вересня15:22 Увага! Попередження про пожежну небезпеку по Україні
Останні новини