ГоловнаОстанні новини14 Лютого, 2018р.
 Версія для друку

Історія міжнародних змагань “Firefighter Combat Challenge” (ВІДЕОРОЛИК)

Опубліковано: 14.02.2018, 13:10

Змагання «Firefighter Combat Challenge» отримали шалену популярність у вогнеборців з різних країн світу та у 1992 році стали поправу називатися міжнародними, а його учасники вважали за честь прийняти у них участь. Такі вправи розвивають у бійців пожежної охорони не лише фізичну силу, витривалість та швидкість, але й навчають оперативно зорієнтуватися на місці виникнення будь-якої надзвичайної пригоди та прийняти вірне рішення в екстремальній ситуації.

3.jpg6.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

            А історія створення змагань почалась з того, що головний пожежний рятувальної служби округу Монтгомері, штат Алабама, США Девід Грац у липні 1974 році звернувся до Центру спортивної медицини Університету Меріленду в Лабораторію людського розвитку, для розроблення тесту фізичних можливостей кандидата на посаду пожежного. Питання стояло в тому, що тест повинен бути швидким та мати в собі перевірку основних функцій роботи пожежного в бойових умовах! Було відібрано випадковим чином 100 пожежників, які пройшли аналіз фізичних навантажень, що містили в собі показники серцево-легеневої та м'язової систем організму. В ході досліджень також було розроблено критерії завдань тесту. До цього тесту входили найчастіше виконувані фізичні навантаження на пожежах (підйом по сходах, підняття на поверх рукавних складок та рукавів в цілому, вибивання дверей, подавання води на гасіння пожежі, рятування потерпілого). Кожен зі 100 обраних рятувальників виконували ці вправи у повному бойовому спорядження, як на пожежі в тому числі і робота в апаратах на стиснутому повітрі. Після всіх досліджень та тренувань, результати статистично співвіднесли з результатами тесту, що показало високий взаємозв’язок між особистістю та роботою. Це відбулось у 1976 році. А вже у 1991 році виникла ідея створити пожежний конкурс, який би підкреслив унікальний характер пожежної служби і демонстрував таланти та можливості пожежних.

11.jpg12.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5 травня 1992 року команди з п’яти департаментів пожежної охорони столичного округу Колумбія зібрались для того, шоб провести змагання, що отримали назву: «Firefighter Combat Chellenge». До 1993 року змагання поширились по всій країні та проводились до 20-ти разів за сезон!
На даний час змагання проводяться по всьому світу! Вони є запатентованим та ліцензованим продуктом, що в свою чергу дає можливість проводити змагання на високому рівні. Сподіваємося, що такий вид спорту отримає популярність і на теренах нашої спортивної України!!!

16.jpg17.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Головне управління ДСНС України у Рівненській області


   
Останні новини
21 Серпня17:45 У Рівному відбулися обласні змагання газодимозахисників Служби порятунку «101» (ФОТО) (ВІДЕО)
21 Серпня17:15 Гоща: рятувальники відпрацювали документи оперативного реагування на елеваторній дільниці ТзОВ «Акріс-Агро» (ФОТО)
21 Серпня17:04 Здолбунів: рятувальники провели профілактичні заходи на об'єктах, задіяних під час урочистостей до Дня незалежності України (ФОТО)
21 Серпня16:03 Презентовано новий, сучасний навчально-тренувальний комплекс для пожежних-рятувальників Рівненщини (ВІДЕО)
21 Серпня08:24 Ранковий моніторинг з висоти!
20 Серпня11:04 Здолбунівський район: рятувальники продовжують перевіряти заклади освіти (ФОТО)
20 Серпня08:30 Впродовж минулого тижня підрозділи Головного управління ДСНС України у Рівненській області ліквідували 31 пожежу (ДОВІДКА)
19 Серпня18:11 Рівненські рятувальники забезпечували цілковиту безпеку громадян під час святкових заходів з нагоди 500-річчя Олександрії
19 Серпня17:33 Рівненські рятувальники прийняли участь в урочистостях з нагоди 473-ї річниці з Дня заснування села Корнин (ФОТО)
19 Серпня10:45 Служба порятунку навчає підростаюче покоління як не потрапити у біду
18 Серпня10:46 Найсильніші пожежники живуть на Рівненщині (ВІДЕОСЮЖЕТ)
18 Серпня10:30 Штормове попередження!
17 Серпня16:17 Рокитнівський район: рятувальники продовжують піклуватись про громадян та проводять профілактичні рейди у житлових секторах (ФОТО)
17 Серпня16:11 Гоща: за взаємодію та співпрацю з підрозділами Головного управління ДСНС України у Рівненській області нагороджено керівників господарств: ДП ДГ «Тучинське» НВЦ «Соя», ТОВ «Полісся-гарант», ТОВ «Гоща-мілк», ТОВ «Дедденс-агро» та ТОВ «Акріс Агро» (ФОТО)
17 Серпня16:11 Рятувальники завітали до ветерана пожежна охорона та привітали з Днем народження (ФОТО)
Останні новини