ГоловнаОстанні новини14 Лютого, 2018р.
 Версія для друку

Історія міжнародних змагань “Firefighter Combat Challenge” (ВІДЕОРОЛИК)

Опубліковано: 14.02.2018, 13:10

Змагання «Firefighter Combat Challenge» отримали шалену популярність у вогнеборців з різних країн світу та у 1992 році стали поправу називатися міжнародними, а його учасники вважали за честь прийняти у них участь. Такі вправи розвивають у бійців пожежної охорони не лише фізичну силу, витривалість та швидкість, але й навчають оперативно зорієнтуватися на місці виникнення будь-якої надзвичайної пригоди та прийняти вірне рішення в екстремальній ситуації.

3.jpg6.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

            А історія створення змагань почалась з того, що головний пожежний рятувальної служби округу Монтгомері, штат Алабама, США Девід Грац у липні 1974 році звернувся до Центру спортивної медицини Університету Меріленду в Лабораторію людського розвитку, для розроблення тесту фізичних можливостей кандидата на посаду пожежного. Питання стояло в тому, що тест повинен бути швидким та мати в собі перевірку основних функцій роботи пожежного в бойових умовах! Було відібрано випадковим чином 100 пожежників, які пройшли аналіз фізичних навантажень, що містили в собі показники серцево-легеневої та м'язової систем організму. В ході досліджень також було розроблено критерії завдань тесту. До цього тесту входили найчастіше виконувані фізичні навантаження на пожежах (підйом по сходах, підняття на поверх рукавних складок та рукавів в цілому, вибивання дверей, подавання води на гасіння пожежі, рятування потерпілого). Кожен зі 100 обраних рятувальників виконували ці вправи у повному бойовому спорядження, як на пожежі в тому числі і робота в апаратах на стиснутому повітрі. Після всіх досліджень та тренувань, результати статистично співвіднесли з результатами тесту, що показало високий взаємозв’язок між особистістю та роботою. Це відбулось у 1976 році. А вже у 1991 році виникла ідея створити пожежний конкурс, який би підкреслив унікальний характер пожежної служби і демонстрував таланти та можливості пожежних.

11.jpg12.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5 травня 1992 року команди з п’яти департаментів пожежної охорони столичного округу Колумбія зібрались для того, шоб провести змагання, що отримали назву: «Firefighter Combat Chellenge». До 1993 року змагання поширились по всій країні та проводились до 20-ти разів за сезон!
На даний час змагання проводяться по всьому світу! Вони є запатентованим та ліцензованим продуктом, що в свою чергу дає можливість проводити змагання на високому рівні. Сподіваємося, що такий вид спорту отримає популярність і на теренах нашої спортивної України!!!

16.jpg17.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Головне управління ДСНС України у Рівненській області


   
Останні новини
13 Листопада14:43 Рівне: проведено семінар-нараду щодо вивчення основних положень Закону України “Про запобігання корупції” (ФОТО)
13 Листопада11:18 На Рівненській атомній електростанції розпочалися масштабні тренування (ФОТО)
12 Листопада14:50 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 49 осіб та ліквідували 1 тис. 225 пожеж
12 Листопада14:47 Соцпідтримка для рятувальників: підвищення зарплат, програма винайму житла та система лізингу
12 Листопада14:38 Рятувальники Рівненщини провели «Національний урок безпеки» (ФОТО)
12 Листопада08:50 Впродовж минулого тижня підрозділи Головного управління ДСНС України у Рівненській області ліквідували 26 пожеж (ДОВІДКА)
11 Листопада09:04 Рятувальники нагадують маленьким громадянам про правила безпеки життєдіяльності
11 Листопада09:03 Фахівці ДСНС нагадують громадянам правила пожежної безпеки у побуті
11 Листопада08:52 Рятувальники Рівненщини закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті
9 Листопада12:54 Здолбунів: рятувальники провели рейд у житловому секторі міста (ФОТО)
8 Листопада18:07 Костопільські рятувальники провели навчання населення правилам пожежної безпеки (ФОТО)
8 Листопада16:08 Рятувальники з охорони Рівненської АЕС відпрацювали гасіння складів ВП «Складське господарство» ДП НАЕК «Енергоатом» (ФОТО)
8 Листопада15:38 Рівненські рятувальники завітали до вихованців дошкільного навчального закладу в рамках акції "Запобігти. Врятувати. Допомогти" (ФОТО) (ВІДЕО)
8 Листопада14:41 Рівненські рятувальники перемогли в зональних змаганнях з волейболу (ФОТО)
8 Листопада12:46 Острожець: рятувальники провели практичне відпрацювання документів оперативного реагування у місцевому будинку культури (ФОТО)
Останні новини