ГоловнаОстанні новини14 Лютого, 2018р.
 Версія для друку

Історія міжнародних змагань “Firefighter Combat Challenge” (ВІДЕОРОЛИК)

Опубліковано: 14.02.2018, 13:10

Змагання «Firefighter Combat Challenge» отримали шалену популярність у вогнеборців з різних країн світу та у 1992 році стали поправу називатися міжнародними, а його учасники вважали за честь прийняти у них участь. Такі вправи розвивають у бійців пожежної охорони не лише фізичну силу, витривалість та швидкість, але й навчають оперативно зорієнтуватися на місці виникнення будь-якої надзвичайної пригоди та прийняти вірне рішення в екстремальній ситуації.

3.jpg6.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

            А історія створення змагань почалась з того, що головний пожежний рятувальної служби округу Монтгомері, штат Алабама, США Девід Грац у липні 1974 році звернувся до Центру спортивної медицини Університету Меріленду в Лабораторію людського розвитку, для розроблення тесту фізичних можливостей кандидата на посаду пожежного. Питання стояло в тому, що тест повинен бути швидким та мати в собі перевірку основних функцій роботи пожежного в бойових умовах! Було відібрано випадковим чином 100 пожежників, які пройшли аналіз фізичних навантажень, що містили в собі показники серцево-легеневої та м'язової систем організму. В ході досліджень також було розроблено критерії завдань тесту. До цього тесту входили найчастіше виконувані фізичні навантаження на пожежах (підйом по сходах, підняття на поверх рукавних складок та рукавів в цілому, вибивання дверей, подавання води на гасіння пожежі, рятування потерпілого). Кожен зі 100 обраних рятувальників виконували ці вправи у повному бойовому спорядження, як на пожежі в тому числі і робота в апаратах на стиснутому повітрі. Після всіх досліджень та тренувань, результати статистично співвіднесли з результатами тесту, що показало високий взаємозв’язок між особистістю та роботою. Це відбулось у 1976 році. А вже у 1991 році виникла ідея створити пожежний конкурс, який би підкреслив унікальний характер пожежної служби і демонстрував таланти та можливості пожежних.

11.jpg12.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5 травня 1992 року команди з п’яти департаментів пожежної охорони столичного округу Колумбія зібрались для того, шоб провести змагання, що отримали назву: «Firefighter Combat Chellenge». До 1993 року змагання поширились по всій країні та проводились до 20-ти разів за сезон!
На даний час змагання проводяться по всьому світу! Вони є запатентованим та ліцензованим продуктом, що в свою чергу дає можливість проводити змагання на високому рівні. Сподіваємося, що такий вид спорту отримає популярність і на теренах нашої спортивної України!!!

16.jpg17.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Головне управління ДСНС України у Рівненській області


   
Останні новини
20 Лютого17:34 Здолбунів: рятувальники прийняли участь у громадській акції «Небесна Сотня у вирій полетіла» (ФОТО)
20 Лютого16:34 Дубровиця: рятувальники вшанували Героїв Небесної Сотні
20 Лютого16:29 Дубровиця: рятувальники прийняли участь у мітингу-реквіємі з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні (ФОТО)
20 Лютого16:19 Гоща: рятувальники провели відпрацювання документів оперативного реагування на території Гощанської селищної ради та спортивно-технічного клубу Гощанської районної організації ТСОУ (ФОТО)
20 Лютого16:11 Здолбунів: рятувальники відпрацювали документи оперативного реагування на об’єкті “ Магазин сучасного домашнього господарства ” (ФОТО)
20 Лютого12:43 Острог: рятувальники провели тактико-спеціальне навчання та відпрацювання документів оперативного реагування на АЗС №5 ТОВ «Барот Ойл» (ФОТО)
20 Лютого12:26 Гоща: рятувальники провели відпрацювання документів оперативного реагування у Гощанській центральній районній лікарні (ФОТО)
20 Лютого12:18 Рівненські рятувальники прийняли участь у мітингу-реквіємі з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні (ФОТО)
20 Лютого11:34 “Цілодобова готовність до реагування на надзвичайні ситуації — пріоритетне завдання ДСНС”, - Микола Чечоткін
20 Лютого11:23 Вараські рятувальники прийняли участь у змаганнях з волейболу до Дня вшанування учасників бойових дій (ФОТО)
20 Лютого10:57 Сарненські рятувальники провели відпрацювання документів оперативного реагування на території АЗС ПАТ «Укрнафта» (ФОТО)
20 Лютого10:41 У Рівному представили нову соціальну програму з підтримки екстренних служби в Україні, символом якої стане "Тонка Синя Лінія" (ФОТО)
19 Лютого16:41 Рятувальники нагородили мужнього здолбунівчанина за порятунок на пожежі життя людини (ФОТО)
19 Лютого15:47 Деражне: рятувальники відпрацювали документи оперативного реагування (ФОТО)
19 Лютого12:34 Риболовля узимку може бути небезпечною, тому Здолбунівські рятувальники нагадують про основні правила безпеки під час цього хоббі (ФОТО)
Останні новини