ГоловнаОстанні новини14 Лютого, 2018р.
 Версія для друку

Історія міжнародних змагань “Firefighter Combat Challenge” (ВІДЕОРОЛИК)

Опубліковано: 14.02.2018, 13:10

Змагання «Firefighter Combat Challenge» отримали шалену популярність у вогнеборців з різних країн світу та у 1992 році стали поправу називатися міжнародними, а його учасники вважали за честь прийняти у них участь. Такі вправи розвивають у бійців пожежної охорони не лише фізичну силу, витривалість та швидкість, але й навчають оперативно зорієнтуватися на місці виникнення будь-якої надзвичайної пригоди та прийняти вірне рішення в екстремальній ситуації.

3.jpg6.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

            А історія створення змагань почалась з того, що головний пожежний рятувальної служби округу Монтгомері, штат Алабама, США Девід Грац у липні 1974 році звернувся до Центру спортивної медицини Університету Меріленду в Лабораторію людського розвитку, для розроблення тесту фізичних можливостей кандидата на посаду пожежного. Питання стояло в тому, що тест повинен бути швидким та мати в собі перевірку основних функцій роботи пожежного в бойових умовах! Було відібрано випадковим чином 100 пожежників, які пройшли аналіз фізичних навантажень, що містили в собі показники серцево-легеневої та м'язової систем організму. В ході досліджень також було розроблено критерії завдань тесту. До цього тесту входили найчастіше виконувані фізичні навантаження на пожежах (підйом по сходах, підняття на поверх рукавних складок та рукавів в цілому, вибивання дверей, подавання води на гасіння пожежі, рятування потерпілого). Кожен зі 100 обраних рятувальників виконували ці вправи у повному бойовому спорядження, як на пожежі в тому числі і робота в апаратах на стиснутому повітрі. Після всіх досліджень та тренувань, результати статистично співвіднесли з результатами тесту, що показало високий взаємозв’язок між особистістю та роботою. Це відбулось у 1976 році. А вже у 1991 році виникла ідея створити пожежний конкурс, який би підкреслив унікальний характер пожежної служби і демонстрував таланти та можливості пожежних.

11.jpg12.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5 травня 1992 року команди з п’яти департаментів пожежної охорони столичного округу Колумбія зібрались для того, шоб провести змагання, що отримали назву: «Firefighter Combat Chellenge». До 1993 року змагання поширились по всій країні та проводились до 20-ти разів за сезон!
На даний час змагання проводяться по всьому світу! Вони є запатентованим та ліцензованим продуктом, що в свою чергу дає можливість проводити змагання на високому рівні. Сподіваємося, що такий вид спорту отримає популярність і на теренах нашої спортивної України!!!

16.jpg17.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Головне управління ДСНС України у Рівненській області


   
Останні новини
26 Травня14:47 Шановні водії, просимо вас толерантно відноситись до пропуску спец автомобілів ДСНС які курсують по місту (ВІДЕО)
26 Травня08:40 На період травневих свят Рівненський гарнізон перебуває на посиленому варіанті несення служби
26 Травня08:37 До завершення фіналу Ліги Чемпіонів підрозділи ДСНС переведені на посилений режим несення служби
25 Травня17:17 Рятувальники Рівненщини посіли почесне 2-ге місце у змаганнях з футзалу (ФОТО)
25 Травня16:42 Рятувальники привітали зі святом останнього дзвоника вихованців Клеванської спеціальної школи-інтернат (ФОТО)
25 Травня16:13 Рівненські рятувальники посіли призове місце на VIII фестивалі героїко-патріотичної пісні серед працівників органів та підрозділів цивільного захисту ДСНС
25 Травня12:28 Рятувальники з охорони Рівненської АЕС відпрацювали ввідну по гасінню умовної пожежі на базі цеху господарського обслуговування ВП «Рівненська АЕС» ДП НАЕК Енергоатом (ФОТО)
24 Травня15:25 Рівне: рятувальники відпрацювали документи оперативного реагування на ПрАТ «Рівне Борошно» (ФОТО)
24 Травня15:13 Вараш: рятувальники навчали соціальних працівників азам пожежної безпеки (ФОТО)
24 Травня15:06 Вараш: рятувальники провели урок БЖД для учнів однієї із міських шкіл (ФОТО)
24 Травня14:54 Рятувальники провели нараду з освітянами (ФОТО)
24 Травня14:49 Володимирець: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання у центральній районній лікарні (ФОТО)
24 Травня14:09 Гощанський район: рятувальники провели рейд у житловому секторі (ФОТО)
24 Травня13:29 Рівне: рятувальники здали заліки щодо виконання обов’язків керівника гасіння пожежі (ФОТО)
24 Травня11:28 Рівне: відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС щодо належного забезпечення пожежної та техногенної безпеки на ПрАТ «Рівнеазот» (ФОТО)
Останні новини