ГоловнаОстанні новини13 Лютого, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники Рівненщини провели семінар на тему: “Основні вимоги правил пожежної безпеки” (ФОТО)

Опубліковано: 13.02.2018, 15:17

На цьому тижні у приміщенні Рівненського Регіонального центру надання адміністративних послуг, інспекторським складом Рівненського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області з керівництвом та працівниками Центру, проведено навчальний семінар, на тему: “Основні вимоги правил пожежної безпеки”.

Інспектори Рівненського міськрайонного управління Головного управління ДСНС України у Рівненській області довели присутнім вимоги норм чинного законодавства України у сфері пожежної безпеки, а також в процесі семінару відповідали на поставленні запитання. Розглянули вимоги пожежної безпеки для адміністративних будівель, обов’язки керівників та працівників щодо дотримання вимог пожежної безпеки. Також, розповіли статистику пожеж в м. Рівне, показали документальний фільм «Про пожежі і загибелі на них громадян». Звернули увагу на дотримання вимог пожежної безпеки в побуті. Нагадали присутнім про дії на випадок пожежі та продемонстрували, як правильно використовувати первинні засоби пожежогасіння, на прикладі порошкового вогнегасника.

По закінченню семінару підбили підсумки, де підкреслили важливі питання з пожежної безпеки, на які слід звернути увагу керівництву та особам відповідальним за протипожежний стан.

7.jpg   4.jpg

22.jpg  1.jpg

Головне управління ДСНС України у Рівненській області


   
Останні новини
20 Лютого17:34 Здолбунів: рятувальники прийняли участь у громадській акції «Небесна Сотня у вирій полетіла» (ФОТО)
20 Лютого16:34 Дубровиця: рятувальники вшанували Героїв Небесної Сотні
20 Лютого16:29 Дубровиця: рятувальники прийняли участь у мітингу-реквіємі з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні (ФОТО)
20 Лютого16:19 Гоща: рятувальники провели відпрацювання документів оперативного реагування на території Гощанської селищної ради та спортивно-технічного клубу Гощанської районної організації ТСОУ (ФОТО)
20 Лютого16:11 Здолбунів: рятувальники відпрацювали документи оперативного реагування на об’єкті “ Магазин сучасного домашнього господарства ” (ФОТО)
20 Лютого12:43 Острог: рятувальники провели тактико-спеціальне навчання та відпрацювання документів оперативного реагування на АЗС №5 ТОВ «Барот Ойл» (ФОТО)
20 Лютого12:26 Гоща: рятувальники провели відпрацювання документів оперативного реагування у Гощанській центральній районній лікарні (ФОТО)
20 Лютого12:18 Рівненські рятувальники прийняли участь у мітингу-реквіємі з нагоди Дня Героїв Небесної Сотні (ФОТО)
20 Лютого11:34 “Цілодобова готовність до реагування на надзвичайні ситуації — пріоритетне завдання ДСНС”, - Микола Чечоткін
20 Лютого11:23 Вараські рятувальники прийняли участь у змаганнях з волейболу до Дня вшанування учасників бойових дій (ФОТО)
20 Лютого10:57 Сарненські рятувальники провели відпрацювання документів оперативного реагування на території АЗС ПАТ «Укрнафта» (ФОТО)
20 Лютого10:41 У Рівному представили нову соціальну програму з підтримки екстренних служби в Україні, символом якої стане "Тонка Синя Лінія" (ФОТО)
19 Лютого16:41 Рятувальники нагородили мужнього здолбунівчанина за порятунок на пожежі життя людини (ФОТО)
19 Лютого15:47 Деражне: рятувальники відпрацювали документи оперативного реагування (ФОТО)
19 Лютого12:34 Риболовля узимку може бути небезпечною, тому Здолбунівські рятувальники нагадують про основні правила безпеки під час цього хоббі (ФОТО)
Останні новини