ГоловнаОстанні новини13 Лютого, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники Рівненщини провели семінар на тему: “Основні вимоги правил пожежної безпеки” (ФОТО)

Опубліковано: 13.02.2018, 15:17

На цьому тижні у приміщенні Рівненського Регіонального центру надання адміністративних послуг, інспекторським складом Рівненського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області з керівництвом та працівниками Центру, проведено навчальний семінар, на тему: “Основні вимоги правил пожежної безпеки”.

Інспектори Рівненського міськрайонного управління Головного управління ДСНС України у Рівненській області довели присутнім вимоги норм чинного законодавства України у сфері пожежної безпеки, а також в процесі семінару відповідали на поставленні запитання. Розглянули вимоги пожежної безпеки для адміністративних будівель, обов’язки керівників та працівників щодо дотримання вимог пожежної безпеки. Також, розповіли статистику пожеж в м. Рівне, показали документальний фільм «Про пожежі і загибелі на них громадян». Звернули увагу на дотримання вимог пожежної безпеки в побуті. Нагадали присутнім про дії на випадок пожежі та продемонстрували, як правильно використовувати первинні засоби пожежогасіння, на прикладі порошкового вогнегасника.

По закінченню семінару підбили підсумки, де підкреслили важливі питання з пожежної безпеки, на які слід звернути увагу керівництву та особам відповідальним за протипожежний стан.

7.jpg   4.jpg

22.jpg  1.jpg

Головне управління ДСНС України у Рівненській області


   
Останні новини
19 Квітня19:48 Рівненські рятувальники прийняли участь у виставці спецтехніки співробітників національної поліції Рівненщини (ФОТО)
19 Квітня18:03 Демидівка: до рятувальників на екскурсію завітали учні Малівської школи (ФОТО)
19 Квітня17:52 Рокитне: рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору (ФОТО)
19 Квітня17:45 Сарни: рятувальники провели практичне відпрацювання документів оперативного реагування на базі комунального закладу районна центральна лікарня (ФОТО)
19 Квітня17:37 Вараш: рятувальники провели годину-застереження з питань пожежної безпеки для школярів (ФОТО)
19 Квітня17:26 Рівне: Фінішував міський етап ХХІV Всеукраїнського фестивалю Дружин юних пожежних (ФОТО)
19 Квітня17:19 Рівненські рятувальники здобули перемогу на Всеукраїнському турнірі ДСНС України з міні-футболу (ФОТО)
18 Квітня17:46 До рятувальників завітали учні Демидівської школи - ліцей на екскурсію (ФОТО)
18 Квітня17:41 На Рівненщині відзначили п’ятдесятирічний ювілей пожежно-рятувального поста (фото)
18 Квітня16:35 Рятувальники провели для дошкільнят екскурсію пожежною частиною (ФОТО)
18 Квітня14:57 Дубно: у рамках акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти» рятувальники провели екскурсію для школярів (ФОТО)
18 Квітня13:57 Рівне: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на територіях ТЦ «Гранд плюс», ТзОВ «Український промисловий альянс» та Шоу-Рум «Ательє Кераміки» (ФОТО)
18 Квітня12:33 Рівненські рятувальники на прес-конференції проінформували представників обласних ЗМІ про хід позапланових перевірок закладів, освіти, охорони здоров’я та торгівельно-розважальних центрів (ФОТО)
18 Квітня12:23 Здолбунівські рятувальники провели тиждень безпеки (ФОТО)
18 Квітня11:53 Рятувальники провели акцiю в одному з найбiльших розважальних дитячих закладiв Рiвного (ФОТО)
Останні новини