ГоловнаОстанні новини13 Лютого, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники Рівненщини провели семінар на тему: “Основні вимоги правил пожежної безпеки” (ФОТО)

Опубліковано: 13.02.2018, 15:17

На цьому тижні у приміщенні Рівненського Регіонального центру надання адміністративних послуг, інспекторським складом Рівненського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області з керівництвом та працівниками Центру, проведено навчальний семінар, на тему: “Основні вимоги правил пожежної безпеки”.

Інспектори Рівненського міськрайонного управління Головного управління ДСНС України у Рівненській області довели присутнім вимоги норм чинного законодавства України у сфері пожежної безпеки, а також в процесі семінару відповідали на поставленні запитання. Розглянули вимоги пожежної безпеки для адміністративних будівель, обов’язки керівників та працівників щодо дотримання вимог пожежної безпеки. Також, розповіли статистику пожеж в м. Рівне, показали документальний фільм «Про пожежі і загибелі на них громадян». Звернули увагу на дотримання вимог пожежної безпеки в побуті. Нагадали присутнім про дії на випадок пожежі та продемонстрували, як правильно використовувати первинні засоби пожежогасіння, на прикладі порошкового вогнегасника.

По закінченню семінару підбили підсумки, де підкреслили важливі питання з пожежної безпеки, на які слід звернути увагу керівництву та особам відповідальним за протипожежний стан.

7.jpg   4.jpg

22.jpg  1.jpg

Головне управління ДСНС України у Рівненській області


   
Останні новини
16 Січня16:56 Гоща: рятувальники провели відпрацювання документів оперативного реагування культових закладів Гощанського району (ФОТО)
16 Січня16:51 Зарічне: рятувальники провели роз’яснювальну та агітаційну роботу з місцевими жителями (ФОТО)
16 Січня15:52 Рятувальники Рівненщини навчають населення області правил пожежної безпеки у побуті (ФОТО)
16 Січня15:33 Рятувальники підбили підсумки діяльності Рівненського міськрайонного управління ГУ ДСНС за 2018 рік (ФОТО)
16 Січня15:32 Рокитне: працівника який присвятив частину свого життя пожежній службі нагородили цінним подарунком (ФОТО)
16 Січня14:40 Корець: рятувальники провели лекцію та практичні заняття з працівниками Вищого професійного училища (ФОТО)
16 Січня13:07 Сьогодні до рівненських рятувальників завітали маленькі щедрівники з дитячого садочка (ФОТО)
15 Січня17:11 Здолбунівські рятувальники провели пожежно-профілактичні навчання населення щодо дотримання вимог пожежної безпеки у побуті (ФОТО)
15 Січня16:20 Володимирець: рятувальники провели заняття з пожежної безпеки для працівників районного центру первинної медико-санитарної допомоги (ФОТО)
15 Січня16:20 Дубно: замінено апарати захисту органів дихання та зору на більш сучасні (ФОТО)
15 Січня14:39 Рокитнівські рятувальники провели тактико-спеціальні навчання та відпрацювали документи оперативного реагування (ФОТО)
15 Січня13:58 Рятувальники Рівненщини нагадують заходи безпечного перебування на льоду (ФОТО)
15 Січня12:16 Костопільські рятувальники провели відпрацювання житлового сектору (ФОТО)
15 Січня08:27 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов в Україні
14 Січня16:08 Млинів: рятувальники продовжують проводити рейди на зимових водоймах (ФОТО)
Останні новини