ГоловнаОстанні новини13 Лютого, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники Рівненщини провели семінар на тему: “Основні вимоги правил пожежної безпеки” (ФОТО)

Опубліковано: 13.02.2018, 15:17

На цьому тижні у приміщенні Рівненського Регіонального центру надання адміністративних послуг, інспекторським складом Рівненського міськрайонного управління ГУ ДСНС України у Рівненській області з керівництвом та працівниками Центру, проведено навчальний семінар, на тему: “Основні вимоги правил пожежної безпеки”.

Інспектори Рівненського міськрайонного управління Головного управління ДСНС України у Рівненській області довели присутнім вимоги норм чинного законодавства України у сфері пожежної безпеки, а також в процесі семінару відповідали на поставленні запитання. Розглянули вимоги пожежної безпеки для адміністративних будівель, обов’язки керівників та працівників щодо дотримання вимог пожежної безпеки. Також, розповіли статистику пожеж в м. Рівне, показали документальний фільм «Про пожежі і загибелі на них громадян». Звернули увагу на дотримання вимог пожежної безпеки в побуті. Нагадали присутнім про дії на випадок пожежі та продемонстрували, як правильно використовувати первинні засоби пожежогасіння, на прикладі порошкового вогнегасника.

По закінченню семінару підбили підсумки, де підкреслили важливі питання з пожежної безпеки, на які слід звернути увагу керівництву та особам відповідальним за протипожежний стан.

7.jpg   4.jpg

22.jpg  1.jpg

Головне управління ДСНС України у Рівненській області


   
Останні новини
23 Жовтня09:07 Оперативна інформація щодо ліквідації наслідків пожежі на території 6 арсеналу Міністерства оборони поблизу смт Дружба (станом на 07:00 23 жовтня)
23 Жовтня08:30 У Сакраменто (США) закінчився перший день Чемпіонату світу "3М SCOTT FIREFIGHTER COMBAT CHALLENGE WORLDS XXVII" (ФОТО)
22 Жовтня15:13 Гощанський район: рятувальники продовжують прододити профілактичні рейди у житлових секторах (ФОТО)
22 Жовтня14:21 Рівне: рятувальники провели тренування засобів радіозв’язку вузлів зв’язку обласного управління з Держслужбою України з НС (ФОТО)
22 Жовтня08:27 Спортсмени-рятувальники з Рівненщини у складі збірної команди ДСНС України прибули до США у місто Сакраменто (ФОТО)
22 Жовтня08:21 Впродовж минулого тижня підрозділи Головного управління ДСНС України у Рівненській області ліквідували 52 пожежі
21 Жовтня10:00 Рівненські спортсмени-рятувальники в США!!!
21 Жовтня08:44 Рятувальники нагадують маленьким громадянам про правила безпеки життєдіяльності
21 Жовтня08:38 Увага! Попередження про пожежну небезпеку на території України
20 Жовтня10:13 Сарненський район: рятувальники провели інформаційно-профілактичну роботу в закладі освіти «Яринівської ЗОШ І-ІІ ст.» (ФОТО)
20 Жовтня10:08 Вараш: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання в дошкільному навчальному закладі №11 (ФОТО)
20 Жовтня10:05 Сарненський район: рятувальники провели профілактичне відпрацювання Ремчицької селищної ради Сарненського району (ФОТО)
20 Жовтня10:04 Вараш: рятувальники прийняли участь у загальношкільних батьківських зборах в одному із загальноосвітніх навчальних закладів міста (ФОТО)
20 Жовтня09:43 Рівненські спортсмени-рятувальники вирушають на змагання до США!!!
20 Жовтня08:37 Рятувальники попереджають про загрозу збільшення пожеж у житловому секторі країни в осінньо-зимовий період
Останні новини