ГоловнаОстанні новини2 Грудня, 2018р.
 Версія для друку

Транскордонне співробітництво в дії! (ФОТОМАТЕРІАЛИ)

Опубліковано: 02.12.2018, 18:49

Підходить до завершення реалізація багаторічної програми «Польська допомога» в рамках проекту «Підтримка процесу організації українського рятувального волонтаріату з метою підвищення рівня безпеки місцевого населення у Рівненській області». Проект співфінансований Міністерством закордонних справ Республіки Польща.  

Як зазначив координатор  проекту, один із керівників добровільної пожежної охорони Республіки Польща генерал Марек Ковальські - основною метою програми було залучення молоді Рівненщини до вивчення пожежно-рятувальної справи та залучення до добровільного пожежного руху, який активно розвивався на території області у 20-30 роках минулого століття.

Рівень Міжнародної програми був на дуже високому рівні, про що свідчить приїзд з робочим візитом на Рівненщину Надзвичайного та Повноважного посла Республіки Польща в Україні Яна Пєкло та Генерального консула Республіки Польща у Луцьку Вєслава Маріана Мазура.

Загалом у період з 2016 по 2018 роки було підготовлено 36 добровольців-вогнеборців з місцевого населення сіл Біла Криниця та Велика Омеляна Рівненського району, а також села Бугрин Гощанського району, котрі пройшли навчання з домедичної та пожежно-рятувальної підготовки у сучасних навчально-тренувальних коплексах Рівненщини та Республіки Польща.

Для потреб об’єднаних територіальних громад та рятувальної Служби області в рамках програми було отримано багато сучасного аварійно-рятувального обладнання і спорядження. Зокрема у селі Бугрин Гощанського району відреставроване приміщення  пожежного депо для потреб добровольців-вогнеборців, а в селі Біла Криниця Рівненського району у грудня планується урочисто відкрити перше в західному регіоні новітнє приміщення Центру безпеки громадян. Де спільно працюватимуть рятувальники, поліцейські та медики. Таке компактне розміщення дозволить забезпечити безпеку кожного громадянина навіть у найвіддаленіших селах.

Тому рухаємося далі задля ще більшого розвитку та перспективи нових Міжнародних проектів в галузі безпеки громадян.

30.JPG  

2.JPG

4.jpg

5.jpg

6.jpg

7.jpg

8.jpg

9.jpg

10.jpg

11.jpg

12.jpg

13.jpg

14.jpg

16.JPG

32.JPG

20.JPG

17.JPG

18.JPG

19.JPG

3.JPG

Головне управління ДСНС України у Рівненській області

 


   
Останні новини
18 Грудня09:21 Рятувальники Рівненщини закликають!
17 Грудня09:27 Впродовж минулого тижня підрозділи Головного управління ДСНС України у Рівненській області ліквідували 23 пожежуі (ДОВІДКА)
16 Грудня13:53 Рятувальники завітали до ветерана пожежної охорони та привітали з Днем народження (ФОТО)
15 Грудня10:03 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов на Рівненщині
14 Грудня15:57 Острозькі рятувальники провели День цивільного захисту (ФОТО)
14 Грудня15:51 Демидівські рятувальники вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (ФОТО)
14 Грудня14:22 Корецькі рятувальники вшанували пам’ять про учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС (ФОТО)
14 Грудня14:01 Володимирецькі рятувальники нагадали керівникам закладів культури правила пожежної безпеки під час святкування новорічних свят (ФОТО)
14 Грудня14:01 Степань: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на території цеху з переробки деревини (ФОТО)
14 Грудня12:45 Мізоч: рятувальники провели навчання населення, щодо сезонних небезпек (ФОТО)
14 Грудня12:08 Рівненські рятувальники вшанували колег-ліквідаторів наслідків Чорнобильської катастрофи (ФОТО)
14 Грудня09:00 Рівне: рятувальниками проведено відпрацювання житлового сектору (ФОТО)
14 Грудня08:12 На Київщині завершилися масштабні тактико-спеціальні навчання підрозділів системи МВС України
13 Грудня17:07 Рятувальники ДПРЗ-5 здали заліки для виконання обов`язків керівника гасіння пожежі (ФОТО)
13 Грудня16:00 Гощанський район: проведено відпрацювання житлового сектору на території Малинівської сільської ради (ФОТО)
Останні новини