ГоловнаОстанні новини12 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

Володимирець: рятувальники та працівники Вараських міських курсів НМЦ ЦЗ та БЖД провели нараду з головами сільських та селищних рад району (ФОТО)

Опубліковано: 12.10.2018, 09:38

11 жовтня у залі засідань Володимирецької райдержадміністрації під керівництвом в.о. голови РДА Анатолія Рижого була проведена нарада з сільськими та селищними головами району. Одним з питань порядку денного було проведення інформаційно-просвітницької роботи з населенням щодо дотримання правил пожежної безпеки та питання стану навчання з питань пожежної безпеки сільських голів району.

Перед учасниками наради виступив начальник Володимирецького районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області Андрій Муравинець, який зазначив, що як показує досвід та сумна статистика минулих років, переважна більшість пожеж в житловому секторі виникають через так званий «людський фактор», внаслідок порушення правил пожежної безпеки, чи необережного поводження з вогнем. Враховуючи стан з пожежами в житловому секторі, потрібно активізувати роботу з навчання Також зважаючи на сезонну зміну погоди в даний період потрібно активізувати роботу щодо роз’яснення громадянам необхідності дотримання правил пожежної безпеки при експлуатації електрообігрівачів та пічного опалення, оскільки в даний період року пожежі по даним причинам традиційно частішають.

Представник Вараських міських курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області Валерій Касянчук в свою чергу роз’яснив присутнім порядок проходження навчання з пожежної безпеки, умови щодо укладення відповідних угод, вартості навчання та терміни проходження навчання. Також він обґрунтував необхідність проведення таких навчань, адже відповідно до ст. 40 Кодексу цивільного захисту України і п. 20 розділу ІІ «Правил пожежної безпеки в Україні», допуск до роботи осіб, які не пройшли навчання, інструктаж і перевірку знань з питань цивільного захисту, зокрема з пожежної безпеки, забороняється. До того ж це впливає на організацію та забезпечення пожежної безпеки на об’єктах, а ігнорування цієї вимоги навіть може збільшувати ризик виникнення пожеж.

Наостанок голів сільських Рад закликали відповідально віднестися до даних питань, адже як показує практика більшість пожеж виникають саме через банальне незнання громадянами правил пожежної безпеки та через необережне поводження з вогнем.

IMG_20181011_114921.jpg

Володимирецький РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

 


   
Останні новини
23 Жовтня09:07 Оперативна інформація щодо ліквідації наслідків пожежі на території 6 арсеналу Міністерства оборони поблизу смт Дружба (станом на 07:00 23 жовтня)
23 Жовтня08:30 У Сакраменто (США) закінчився перший день Чемпіонату світу "3М SCOTT FIREFIGHTER COMBAT CHALLENGE WORLDS XXVII" (ФОТО)
22 Жовтня15:13 Гощанський район: рятувальники продовжують прододити профілактичні рейди у житлових секторах (ФОТО)
22 Жовтня14:21 Рівне: рятувальники провели тренування засобів радіозв’язку вузлів зв’язку обласного управління з Держслужбою України з НС (ФОТО)
22 Жовтня08:27 Спортсмени-рятувальники з Рівненщини у складі збірної команди ДСНС України прибули до США у місто Сакраменто (ФОТО)
22 Жовтня08:21 Впродовж минулого тижня підрозділи Головного управління ДСНС України у Рівненській області ліквідували 52 пожежі
21 Жовтня10:00 Рівненські спортсмени-рятувальники в США!!!
21 Жовтня08:44 Рятувальники нагадують маленьким громадянам про правила безпеки життєдіяльності
21 Жовтня08:38 Увага! Попередження про пожежну небезпеку на території України
20 Жовтня10:13 Сарненський район: рятувальники провели інформаційно-профілактичну роботу в закладі освіти «Яринівської ЗОШ І-ІІ ст.» (ФОТО)
20 Жовтня10:08 Вараш: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання в дошкільному навчальному закладі №11 (ФОТО)
20 Жовтня10:05 Сарненський район: рятувальники провели профілактичне відпрацювання Ремчицької селищної ради Сарненського району (ФОТО)
20 Жовтня10:04 Вараш: рятувальники прийняли участь у загальношкільних батьківських зборах в одному із загальноосвітніх навчальних закладів міста (ФОТО)
20 Жовтня09:43 Рівненські спортсмени-рятувальники вирушають на змагання до США!!!
20 Жовтня08:37 Рятувальники попереджають про загрозу збільшення пожеж у житловому секторі країни в осінньо-зимовий період
Останні новини