ГоловнаОстанні новини12 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

Володимирець: рятувальники та працівники Вараських міських курсів НМЦ ЦЗ та БЖД провели нараду з головами сільських та селищних рад району (ФОТО)

Опубліковано: 12.10.2018, 09:38

11 жовтня у залі засідань Володимирецької райдержадміністрації під керівництвом в.о. голови РДА Анатолія Рижого була проведена нарада з сільськими та селищними головами району. Одним з питань порядку денного було проведення інформаційно-просвітницької роботи з населенням щодо дотримання правил пожежної безпеки та питання стану навчання з питань пожежної безпеки сільських голів району.

Перед учасниками наради виступив начальник Володимирецького районного сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області Андрій Муравинець, який зазначив, що як показує досвід та сумна статистика минулих років, переважна більшість пожеж в житловому секторі виникають через так званий «людський фактор», внаслідок порушення правил пожежної безпеки, чи необережного поводження з вогнем. Враховуючи стан з пожежами в житловому секторі, потрібно активізувати роботу з навчання Також зважаючи на сезонну зміну погоди в даний період потрібно активізувати роботу щодо роз’яснення громадянам необхідності дотримання правил пожежної безпеки при експлуатації електрообігрівачів та пічного опалення, оскільки в даний період року пожежі по даним причинам традиційно частішають.

Представник Вараських міських курсів 3 категорії НМЦ ЦЗ та БЖД Рівненської області Валерій Касянчук в свою чергу роз’яснив присутнім порядок проходження навчання з пожежної безпеки, умови щодо укладення відповідних угод, вартості навчання та терміни проходження навчання. Також він обґрунтував необхідність проведення таких навчань, адже відповідно до ст. 40 Кодексу цивільного захисту України і п. 20 розділу ІІ «Правил пожежної безпеки в Україні», допуск до роботи осіб, які не пройшли навчання, інструктаж і перевірку знань з питань цивільного захисту, зокрема з пожежної безпеки, забороняється. До того ж це впливає на організацію та забезпечення пожежної безпеки на об’єктах, а ігнорування цієї вимоги навіть може збільшувати ризик виникнення пожеж.

Наостанок голів сільських Рад закликали відповідально віднестися до даних питань, адже як показує практика більшість пожеж виникають саме через банальне незнання громадянами правил пожежної безпеки та через необережне поводження з вогнем.

IMG_20181011_114921.jpg

Володимирецький РС ГУ ДСНС України у Рівненській області

 


   
Останні новини
13 Грудня17:07 Рятувальники ДПРЗ-5 здали заліки для виконання обов`язків керівника гасіння пожежі (ФОТО)
13 Грудня16:00 Гощанський район: проведено відпрацювання житлового сектору на території Малинівської сільської ради (ФОТО)
13 Грудня14:38 Здолбунівські рятувальники продовжують проводити бесіди з учнями в загальноосвітніх навчальних закладах району (ФОТО)
13 Грудня10:46 Рівненські рятувальники прийняли участь у нараді керівників закладів дошкільної освіти (ФОТО)
13 Грудня10:24 Рятувальники ДПРЗ-2 та ДПРЗ-6 здали заліки для виконання обов`язків керівника гасіння пожежі (ФОТО)
13 Грудня09:47 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 66 тисяч вибухонебезпечних предметів
12 Грудня17:45 Здолбунів: рятувальники провели практичне відпрацювання документів оперативного реагування на об’єкті Районний будинок культури (ФОТО)
12 Грудня17:23 Рівненські рятувальники провели заняття з пожежної безпеки для працівників місцевих загальних судів області (ФОТО)
12 Грудня17:11 Рівне: в Головному управлінні відбулася семінар-нарада з посадовими особами структурних підрозділів апарату (ФОТО)
12 Грудня16:25 Млинівські рятувальники завітали до учнів місцевої гуманітарної гімназії (ФОТО)
12 Грудня15:44 Дубровиця: до рятувальників на екскурсію завітали учні Туменської загальоосвітньої школи (ФОТО)
12 Грудня15:35 Роките: фахівці ДСНС провели семінар щодо дотримання пожежної безпеки під час опалювального сезону (ФОТО)
12 Грудня15:17 Рівне: працівники ДСНС взяли участь в плановому семінарі для відповідальних з питань цивільного захисту закладів освіти міста (ФОТО)
12 Грудня08:32 УВАГА!!! Несприятливі погодні умови на Рівненщині!
12 Грудня08:02 “Запорукою адекватного реагування на можливі надзвичайні ситуації є ефективна робота Штабів усіх рівнів”, - Микола Чечоткін
Останні новини