ГоловнаОстанні новини12 Липня, 2018р.
 Версія для друку

Костопільський район: рятувальники перевірили місцеві пожежні команди Костопільського гарнізону (ФОТО)

Опубліковано: 12.07.2018, 09:33

11 липня співробітниками відділу реагування на надзвичайні ситуації  Головного управління ДСНС України у Рівненській області спільно з рятувальниками Костопільського гарнізону було надано практичну допомогу місцевим пожежним командам Костопільського району щодо готовності до дій за призначенням і забезпечення реагування на надзвичайні ситуації пов’язаних з пожежами в природних екосистемах під час пожежно небезпечного періоду 2018 року, а саме: МПК с. Дюксин і МПК с. Постійне Деражненської ОТГ, МПК с. Звіздівка, МПК с. Злазне, МПК с. Головин. Особливу увагу було звернуто на якість організацію несення служби, справність та стан утримання техніки, наявності паливно-мастильних матеріалів та спеціального захисного одягу і спорядження.

Також слід зазначити що, були проведені зустрічі з головами об’єднаних територіальних громад та головами сільських рад даних пожежних команд щодо утримання, функціонування та забезпечення необхідним оснащенням вище зазначених пожежно-рятувальних підрозділів Костопільського району.

image2.JPGimage3.JPGimage4.JPG

 

image5.JPG

image6.JPGimage7.JPG

image1 (1).JPG

Головне управління ДСНС України у Рівненській області


   
Останні новини
22 Липня14:19 Учасниці Міс Здолбунів-2018 завітали в гості до рятувальників, щоб продемонструвати свої вміння та знання з правил безпечної життєдіяльності (ВІДЕОРОЛИК)
20 Липня15:06 Здолбунівський район: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної пожежі (ФОТО)
20 Липня12:39 Працівники Рокитнівського районного сектору завітали в гості до Даниїла Боюк (ФОТО)
19 Липня17:09 Рятувальники взяли участь в панельній дискусії «Рівненщина – дружня територія для внутрішньо переміщених осіб» (ФОТО)
19 Липня16:14 Клевань: рятувальники відпрацювали документи оперативного реагування (ФОТО)
19 Липня15:48 Мізоч : рятувальники провели для школярів екскурсію пожежно-рятувальною частиною (ФОТО)
19 Липня15:33 Здолбунів: до рятувальників на екскурсію завітали конкурсантки краси та грації «Міс Здолбунів» (ФОТО)
19 Липня14:49 Корецький район: відділом реагування на надзвичайні ситуації обласного управління ДСНС проведено перевірку готовності місцевих пожежних команд до ліквідації пожеж (ФОТО)
19 Липня14:30 Представники делегації Республіки Польща поділилися досвідом про застосування тепловізора та квадрокоптера (ФОТО)
19 Липня14:09 Фахівці ДСНС на Демидівщинні знищили гніздо шершнів (ФОТО)
19 Липня11:49 Рівне: у водіїв підпорядкованих підрозділів області перевірили технічний стан оперативно-рятувальних автомобілів та прийняли заліки (ФОТО)
19 Липня11:23 Рятувальниками Рівненщини проведено перевірку готовності місцевих пожежних команд до ліквідації пожеж (ФОТО)
19 Липня10:24 Рятувальники покращують навички ліквідації різного роду небезпек: в Україні проходять навчання та тренування підрозділів ДСНС
18 Липня17:38 Рятувальники Костопільщини проводять масово-розяснювальну роботу з населенням (ФОТО)
18 Липня17:30 Млинів: рятувальники провели відпрацювання документів оперативного реагування на об’єктах « Млинівський лісгосп» та «АЗС сервіс» (ФОТО)
Останні новини