ГоловнаОстанні новини7 Липня, 2018р.
 Версія для друку

Жіноче обличчя Служби порятунку: історія Юлії Малащенко - справжньої професіоналки у сфері цивільного захисту з Миколаївщини

Опубліковано: 07.07.2018, 08:49

Заступниця начальника управління – начальниця Відділу планування заходів цивільного захисту Управління організації заходів цивільного захисту Юлія Малащенко — єдина працююча в Головному правлінні ДСНС України у Миколаївській області жінка, яка досягла звання полковника служби цивільного захисту.

За плечима у неї 22 роки служби, спочатку в пожежній охороні, потім в МНС та ДСНС України. А розпочалось усе після закінчення Українського державного морського технічного університету у м. Миколаєві. І коли перед Юлею постав вибір місця роботи — рішення її було виваженим і вже давно визначеним. З професією пожежного жінка була знайома з дитинства, адже у цій структурі працював її дідусь Данило Семенович Швець, який свого часу очолював пожежну охорону Миколаївщини. Тож, твердий і цілеспрямований характер, а головне любов дідуся до своєї професії, яку пані Юлія бачила з дитинства – і вплинули на доленосний вибір професійної стежки.

Розпочавши кар’єру у 1996 році з посади молодшого інспектора в пожежній частині Заводського району Миколаєва, талановиту дівчину помітили і запросили в Апарат управління. Вона першою опанувала комп’ютерні програми обліку пожеж, була наполегливою та уважною в роботі, що в свою чергу сприяло просуванню по службі. Обіймаючи різні посади, Юлію завжди відрізняло вміння вирішити усі розпочаті справи в найкоротший термін і знайти для цього максимально ефективний шлях.

З 2013 року Юлія Малащенко перебуває на керівній посаді заступниці начальника управління – начальниці Відділу планування заходів цивільного захисту Управління організації заходів цивільного захисту. В сфері цивільного захисту їй немає рівних. Детальний аналіз, планування, навчання і тренування у ввіреній сфері — це далеко не всі напрямки діяльності, які покладені на Управління і якими безпосередньо вона і займається.

В колективі Юлія користується заслуженою повагою, як у ветеранів служби, так і у молодих спеціалістів, а все завдяки досвіду та високому професіоналізму.

1.JPG


   
Останні новини
22 Липня14:19 Учасниці Міс Здолбунів-2018 завітали в гості до рятувальників, щоб продемонструвати свої вміння та знання з правил безпечної життєдіяльності (ВІДЕОРОЛИК)
20 Липня15:06 Здолбунівський район: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної пожежі (ФОТО)
20 Липня12:39 Працівники Рокитнівського районного сектору завітали в гості до Даниїла Боюк (ФОТО)
19 Липня17:09 Рятувальники взяли участь в панельній дискусії «Рівненщина – дружня територія для внутрішньо переміщених осіб» (ФОТО)
19 Липня16:14 Клевань: рятувальники відпрацювали документи оперативного реагування (ФОТО)
19 Липня15:48 Мізоч : рятувальники провели для школярів екскурсію пожежно-рятувальною частиною (ФОТО)
19 Липня15:33 Здолбунів: до рятувальників на екскурсію завітали конкурсантки краси та грації «Міс Здолбунів» (ФОТО)
19 Липня14:49 Корецький район: відділом реагування на надзвичайні ситуації обласного управління ДСНС проведено перевірку готовності місцевих пожежних команд до ліквідації пожеж (ФОТО)
19 Липня14:30 Представники делегації Республіки Польща поділилися досвідом про застосування тепловізора та квадрокоптера (ФОТО)
19 Липня14:09 Фахівці ДСНС на Демидівщинні знищили гніздо шершнів (ФОТО)
19 Липня11:49 Рівне: у водіїв підпорядкованих підрозділів області перевірили технічний стан оперативно-рятувальних автомобілів та прийняли заліки (ФОТО)
19 Липня11:23 Рятувальниками Рівненщини проведено перевірку готовності місцевих пожежних команд до ліквідації пожеж (ФОТО)
19 Липня10:24 Рятувальники покращують навички ліквідації різного роду небезпек: в Україні проходять навчання та тренування підрозділів ДСНС
18 Липня17:38 Рятувальники Костопільщини проводять масово-розяснювальну роботу з населенням (ФОТО)
18 Липня17:30 Млинів: рятувальники провели відпрацювання документів оперативного реагування на об’єктах « Млинівський лісгосп» та «АЗС сервіс» (ФОТО)
Останні новини