ГоловнаОстанні новини7 Липня, 2018р.
 Версія для друку

Жіноче обличчя Служби порятунку: історія Юлії Малащенко - справжньої професіоналки у сфері цивільного захисту з Миколаївщини

Опубліковано: 07.07.2018, 08:49

Заступниця начальника управління – начальниця Відділу планування заходів цивільного захисту Управління організації заходів цивільного захисту Юлія Малащенко — єдина працююча в Головному правлінні ДСНС України у Миколаївській області жінка, яка досягла звання полковника служби цивільного захисту.

За плечима у неї 22 роки служби, спочатку в пожежній охороні, потім в МНС та ДСНС України. А розпочалось усе після закінчення Українського державного морського технічного університету у м. Миколаєві. І коли перед Юлею постав вибір місця роботи — рішення її було виваженим і вже давно визначеним. З професією пожежного жінка була знайома з дитинства, адже у цій структурі працював її дідусь Данило Семенович Швець, який свого часу очолював пожежну охорону Миколаївщини. Тож, твердий і цілеспрямований характер, а головне любов дідуся до своєї професії, яку пані Юлія бачила з дитинства – і вплинули на доленосний вибір професійної стежки.

Розпочавши кар’єру у 1996 році з посади молодшого інспектора в пожежній частині Заводського району Миколаєва, талановиту дівчину помітили і запросили в Апарат управління. Вона першою опанувала комп’ютерні програми обліку пожеж, була наполегливою та уважною в роботі, що в свою чергу сприяло просуванню по службі. Обіймаючи різні посади, Юлію завжди відрізняло вміння вирішити усі розпочаті справи в найкоротший термін і знайти для цього максимально ефективний шлях.

З 2013 року Юлія Малащенко перебуває на керівній посаді заступниці начальника управління – начальниці Відділу планування заходів цивільного захисту Управління організації заходів цивільного захисту. В сфері цивільного захисту їй немає рівних. Детальний аналіз, планування, навчання і тренування у ввіреній сфері — це далеко не всі напрямки діяльності, які покладені на Управління і якими безпосередньо вона і займається.

В колективі Юлія користується заслуженою повагою, як у ветеранів служби, так і у молодих спеціалістів, а все завдяки досвіду та високому професіоналізму.

1.JPG


   
Останні новини
23 Жовтня09:07 Оперативна інформація щодо ліквідації наслідків пожежі на території 6 арсеналу Міністерства оборони поблизу смт Дружба (станом на 07:00 23 жовтня)
23 Жовтня08:30 У Сакраменто (США) закінчився перший день Чемпіонату світу "3М SCOTT FIREFIGHTER COMBAT CHALLENGE WORLDS XXVII" (ФОТО)
22 Жовтня15:13 Гощанський район: рятувальники продовжують прододити профілактичні рейди у житлових секторах (ФОТО)
22 Жовтня14:21 Рівне: рятувальники провели тренування засобів радіозв’язку вузлів зв’язку обласного управління з Держслужбою України з НС (ФОТО)
22 Жовтня08:27 Спортсмени-рятувальники з Рівненщини у складі збірної команди ДСНС України прибули до США у місто Сакраменто (ФОТО)
22 Жовтня08:21 Впродовж минулого тижня підрозділи Головного управління ДСНС України у Рівненській області ліквідували 52 пожежі
21 Жовтня10:00 Рівненські спортсмени-рятувальники в США!!!
21 Жовтня08:44 Рятувальники нагадують маленьким громадянам про правила безпеки життєдіяльності
21 Жовтня08:38 Увага! Попередження про пожежну небезпеку на території України
20 Жовтня10:13 Сарненський район: рятувальники провели інформаційно-профілактичну роботу в закладі освіти «Яринівської ЗОШ І-ІІ ст.» (ФОТО)
20 Жовтня10:08 Вараш: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання в дошкільному навчальному закладі №11 (ФОТО)
20 Жовтня10:05 Сарненський район: рятувальники провели профілактичне відпрацювання Ремчицької селищної ради Сарненського району (ФОТО)
20 Жовтня10:04 Вараш: рятувальники прийняли участь у загальношкільних батьківських зборах в одному із загальноосвітніх навчальних закладів міста (ФОТО)
20 Жовтня09:43 Рівненські спортсмени-рятувальники вирушають на змагання до США!!!
20 Жовтня08:37 Рятувальники попереджають про загрозу збільшення пожеж у житловому секторі країни в осінньо-зимовий період
Останні новини