ГоловнаОстанні новини14 Червня, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники з охорони Рівненської АЕС відпрацювали ліквідацію надзвичайної ситуації на АЗС транспортного цеху (ФОТО)

Опубліковано: 14.06.2018, 15:32

14 червня рятувальники ДПРЗ-2 ГУ ДСНС України у Рівненській області провели вивчення району виїзду з відпрацюванням ввідної по ліквідації надзвичайної ситуації, яка виникла на АЗС дільниці механізмів та автокранів транспортного цеху ВП Рівненська АЕС. За легендою заходу, на території автозаправної станції дільниці механізмів та автокранів внаслідок розгерметизації паливного баку стався витік пального з автогрейдера, який стояв поблизу АЗС.  У результаті спалаху виникло загорання дизельного палива на відкритій території.

По прибуттю, рятувальники ДПРЗ-2 організували розвідку,  провели евакуацію персоналу АЗС, здійснили розстановку сил і засобів передбачених для ліквідації такого роду надзвичайних подій та провели оперативне  розгортання з прокладенням магістральних ліній. Для гасіння розлитого дизпалива  було використано ГПС-600. Також для захисту баків з паливом та колонок з дизпаливом було подано водяні стволи. Паралельно з гасінням пожежі працівниками транспортного цеху проводилась евакуація транспортних засобів, які знаходились поблизу АЗС. Всього на відпрацюванні ввідної були задіяні 5 одиниць пожежної та спеціальної техні­ки та 26 чоловік особового складу. Завдяки співпраці КГП з адміністрацією об`єкту, чітким та злагодженим діям особового складу підрозділів пожежу вдалося ліквідувати в найкоротші терміни та мінімізувати збитки від неї.

Після відпрацювання ввідної було підбито підсумки навчань на яких обговорювались моменти необхідні для доопрацювання в ході проведених тактичних дій.

Головною метою таких навчань є перевірка готовності підрозділів 2-го державного  пожежно-рятувального загону ДСНС України у Рівненській області, а також чергового персоналу транспортного цеху ВП «Рівненська АЕС» до виконання дій за призначенням у разі загрози та виникнення пожежі на автотранспортному підприємстві.

IMG_1069.jpgIMG_1075.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_1076.jpgIMG_1081.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_1086.jpgIMG_1095.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_1100.jpg

Головне управління ДСНС України у Рівненській області

 


   
Останні новини
23 Червня12:37 Рівненські рятувальники взяли участь у спільних навчаннях (ФОТО)
22 Червня15:21 Млинівські рятувальники провели навчання з порятунку потопаючого на пляжі (ФОТО)
22 Червня14:02 Млинів: рятувальники відпрацювання документів оперативного реагування (ФОТО)
22 Червня14:01 Вараш: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання щодо запобігання загибелі та травмування людей на водних об’єктах (ФОТО)
22 Червня10:34 Сарненський район: рятувальники відпрацювали документи оперативного реагування в Санаторії Горинь (ФОТО)
22 Червня10:25 Рятувальники Кореччини продовжують проводити навчання населення правилам пожежної безпеки (ФОТО)
22 Червня10:24 Гоща: рятувальники провели відпрацювання документів оперативного реагування (ФОТО)
22 Червня09:52 Рятувальники з охорони Рівненської АЕС здавали заліки за результатами службової підготовки (ФОТО)
22 Червня09:00 Увага! Попередження про сильні дощі, грози та шквали
22 Червня08:59 З початку року на водоймах країни загинуло 453 особи (ВІДЕО)
21 Червня18:08 На Рівненщині завершились змагання за першість з пожежно-прикладного спорту та «Найсильніший пожежний-рятувальник» за форматом «Firefighter Combat Challenge» серед пожежно-рятувальних підрозділів області (ФОТО) (ВІДЕО)
21 Червня16:01 Рятувальники Рівненщини розпочали третій етап змагань «Найсильніший пожежний-рятувальник» за форматом міжнародних змагань «Firefighter Combat Challenge»
21 Червня14:43 На Рівненщині був підписаний лист «Про зацікавленість ДСНС України та фундації FCC Республіки Польща, щодо налагодження партнерських стосунків у сфері розвитку спорту та організації спільних змагань» (ФОТО)
21 Червня12:57 Змагання з пожежно-прикладного спорту тривають! (ФОТО)
21 Червня09:52 Розпочалися змагання за першість Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області (ФОТО)
Останні новини