ГоловнаОстанні новини14 Червня, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники з охорони Рівненської АЕС відпрацювали ліквідацію надзвичайної ситуації на АЗС транспортного цеху (ФОТО)

Опубліковано: 14.06.2018, 15:32

14 червня рятувальники ДПРЗ-2 ГУ ДСНС України у Рівненській області провели вивчення району виїзду з відпрацюванням ввідної по ліквідації надзвичайної ситуації, яка виникла на АЗС дільниці механізмів та автокранів транспортного цеху ВП Рівненська АЕС. За легендою заходу, на території автозаправної станції дільниці механізмів та автокранів внаслідок розгерметизації паливного баку стався витік пального з автогрейдера, який стояв поблизу АЗС.  У результаті спалаху виникло загорання дизельного палива на відкритій території.

По прибуттю, рятувальники ДПРЗ-2 організували розвідку,  провели евакуацію персоналу АЗС, здійснили розстановку сил і засобів передбачених для ліквідації такого роду надзвичайних подій та провели оперативне  розгортання з прокладенням магістральних ліній. Для гасіння розлитого дизпалива  було використано ГПС-600. Також для захисту баків з паливом та колонок з дизпаливом було подано водяні стволи. Паралельно з гасінням пожежі працівниками транспортного цеху проводилась евакуація транспортних засобів, які знаходились поблизу АЗС. Всього на відпрацюванні ввідної були задіяні 5 одиниць пожежної та спеціальної техні­ки та 26 чоловік особового складу. Завдяки співпраці КГП з адміністрацією об`єкту, чітким та злагодженим діям особового складу підрозділів пожежу вдалося ліквідувати в найкоротші терміни та мінімізувати збитки від неї.

Після відпрацювання ввідної було підбито підсумки навчань на яких обговорювались моменти необхідні для доопрацювання в ході проведених тактичних дій.

Головною метою таких навчань є перевірка готовності підрозділів 2-го державного  пожежно-рятувального загону ДСНС України у Рівненській області, а також чергового персоналу транспортного цеху ВП «Рівненська АЕС» до виконання дій за призначенням у разі загрози та виникнення пожежі на автотранспортному підприємстві.

IMG_1069.jpgIMG_1075.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_1076.jpgIMG_1081.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_1086.jpgIMG_1095.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_1100.jpg

Головне управління ДСНС України у Рівненській області

 


   
Останні новини
20 Жовтня10:13 Сарненський район: рятувальники провели інформаційно-профілактичну роботу в закладі освіти «Яринівської ЗОШ І-ІІ ст.» (ФОТО)
20 Жовтня10:08 Вараш: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання в дошкільному навчальному закладі №11 (ФОТО)
20 Жовтня10:05 Сарненський район: рятувальники провели профілактичне відпрацювання Ремчицької селищної ради Сарненського району (ФОТО)
20 Жовтня10:04 Вараш: рятувальники прийняли участь у загальношкільних батьківських зборах в одному із загальноосвітніх навчальних закладів міста (ФОТО)
20 Жовтня09:43 Рівненські спортсмени-рятувальники вирушають на змагання до США!!!
20 Жовтня08:38 Увага! Попередження про пожежну небезпеку на території України
20 Жовтня08:37 Рятувальники попереджають про загрозу збільшення пожеж у житловому секторі країни в осінньо-зимовий період
19 Жовтня19:07 На Рівненщині відкрили перший в Україні дитячий пожежний майданчик "Юний пожежний" (ВІДЕО)
19 Жовтня16:18 Рятувальники з охорони Рівненської АЕС відпрацювали ліквідацію загорянь кабельної продукції (ФОТО)
19 Жовтня16:08 Володимирецькі рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на торговий центр «Полісяни» (ФОТО)
19 Жовтня12:25 Мізоч : рятувальники провели для дошкільнят ДНЗ “Малятко” екскурсію пожежно-рятувальною частиною (ФОТО)
19 Жовтня12:08 Рівненські рятувальники здали кров для онкохворих дітей, що перебувають на лікуванні у відділенні онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні (ФОТО)
19 Жовтня09:41 Рівне: з інспекторським складом підпорядкованих підрозділів обласного управління ДСНС проведено інструктивну нараду (ФОТО)
18 Жовтня15:49 Відбулася оперативна перевірка готовності зведеного загону Головного управління ДСНС у Рівненській області
18 Жовтня13:05 Рівненські рятувальники з контролюючими органами провели спільну прес-конференцію щодо проблематики пожеж в природних екосистемах області
Останні новини