ГоловнаОстанні новини24 Травня, 2018р.
 Версія для друку

Вараш: рятувальники навчали соціальних працівників азам пожежної безпеки (ФОТО)

Опубліковано: 24.05.2018, 15:13

23 травня працівники Кузнецовського міського сектору Головного управління ДСНС України у Рівненській області провели лекцію для працівників Вараського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо дотримання правил безпеки в приміщення центру та підліткових клубах за місцем проживання. Під час проведення заняття було наголошено працівникам закладів на важливості виконання вимог правил пожежної безпеки.

Також працівники Служби порятунку розповіли, що потрібно робити у разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної події, виявленні вибухонебезпечних пристроїв тощо.

В рамках проведення заходу бійці Держслужби з НС провели протипожежне тренування на тему: «Порушення роботи з причин пожежі, збір та приведення у готовність до дій за призначенням працівників МЦСССДМ та підліткових клубів за місцем проживання». В ході проведення тренування персонал ознайомився із порядком використання вогнегасників, які допоможуть ліквідувати пожежу на початковій стадії горіння та практично відпрацювали гасіння пожежі за допомогою порошкового та вуглекислотного вогнегасників. Для більш дієвого ефекту вогнеборці розвели контрольоване багаття, яке вдало загасили працівники закладів.

Також рятувальники надали методичні рекомендації для проведення профілактично-роз’яснювальної роботи серед осіб, які перебувають на обліку, так званої «групи ризику». «Необхідно приділяти важливе значення роз’яснювальній роботі серед осіб похилого віку, одиноких громадян, багатодітних, неблагополучних та малозабезпечених сімей, наголошувати на важливості дотримання основних вимог правил пожежної безпеки», – зауважив провідний інспектор Кузнецовського міського сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області Ігор Шевчук.

P5230013.JPG   P5230029.JPG

P5239973.JPG   P5239993.JPG

 

Кузнецовський МС ГУ ДСНС України у Рівненській області


   
Останні новини
23 Червня12:37 Рівненські рятувальники взяли участь у спільних навчаннях (ФОТО)
22 Червня15:21 Млинівські рятувальники провели навчання з порятунку потопаючого на пляжі (ФОТО)
22 Червня14:02 Млинів: рятувальники відпрацювання документів оперативного реагування (ФОТО)
22 Червня14:01 Вараш: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання щодо запобігання загибелі та травмування людей на водних об’єктах (ФОТО)
22 Червня10:34 Сарненський район: рятувальники відпрацювали документи оперативного реагування в Санаторії Горинь (ФОТО)
22 Червня10:25 Рятувальники Кореччини продовжують проводити навчання населення правилам пожежної безпеки (ФОТО)
22 Червня10:24 Гоща: рятувальники провели відпрацювання документів оперативного реагування (ФОТО)
22 Червня09:52 Рятувальники з охорони Рівненської АЕС здавали заліки за результатами службової підготовки (ФОТО)
22 Червня09:00 Увага! Попередження про сильні дощі, грози та шквали
22 Червня08:59 З початку року на водоймах країни загинуло 453 особи (ВІДЕО)
21 Червня18:08 На Рівненщині завершились змагання за першість з пожежно-прикладного спорту та «Найсильніший пожежний-рятувальник» за форматом «Firefighter Combat Challenge» серед пожежно-рятувальних підрозділів області (ФОТО) (ВІДЕО)
21 Червня16:01 Рятувальники Рівненщини розпочали третій етап змагань «Найсильніший пожежний-рятувальник» за форматом міжнародних змагань «Firefighter Combat Challenge»
21 Червня14:43 На Рівненщині був підписаний лист «Про зацікавленість ДСНС України та фундації FCC Республіки Польща, щодо налагодження партнерських стосунків у сфері розвитку спорту та організації спільних змагань» (ФОТО)
21 Червня12:57 Змагання з пожежно-прикладного спорту тривають! (ФОТО)
21 Червня09:52 Розпочалися змагання за першість Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області (ФОТО)
Останні новини