ГоловнаОстанні новини24 Травня, 2018р.
 Версія для друку

Вараш: рятувальники навчали соціальних працівників азам пожежної безпеки (ФОТО)

Опубліковано: 24.05.2018, 15:13

23 травня працівники Кузнецовського міського сектору Головного управління ДСНС України у Рівненській області провели лекцію для працівників Вараського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо дотримання правил безпеки в приміщення центру та підліткових клубах за місцем проживання. Під час проведення заняття було наголошено працівникам закладів на важливості виконання вимог правил пожежної безпеки.

Також працівники Служби порятунку розповіли, що потрібно робити у разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної події, виявленні вибухонебезпечних пристроїв тощо.

В рамках проведення заходу бійці Держслужби з НС провели протипожежне тренування на тему: «Порушення роботи з причин пожежі, збір та приведення у готовність до дій за призначенням працівників МЦСССДМ та підліткових клубів за місцем проживання». В ході проведення тренування персонал ознайомився із порядком використання вогнегасників, які допоможуть ліквідувати пожежу на початковій стадії горіння та практично відпрацювали гасіння пожежі за допомогою порошкового та вуглекислотного вогнегасників. Для більш дієвого ефекту вогнеборці розвели контрольоване багаття, яке вдало загасили працівники закладів.

Також рятувальники надали методичні рекомендації для проведення профілактично-роз’яснювальної роботи серед осіб, які перебувають на обліку, так званої «групи ризику». «Необхідно приділяти важливе значення роз’яснювальній роботі серед осіб похилого віку, одиноких громадян, багатодітних, неблагополучних та малозабезпечених сімей, наголошувати на важливості дотримання основних вимог правил пожежної безпеки», – зауважив провідний інспектор Кузнецовського міського сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області Ігор Шевчук.

P5230013.JPG   P5230029.JPG

P5239973.JPG   P5239993.JPG

 

Кузнецовський МС ГУ ДСНС України у Рівненській області


   
Останні новини
20 Жовтня10:13 Сарненський район: рятувальники провели інформаційно-профілактичну роботу в закладі освіти «Яринівської ЗОШ І-ІІ ст.» (ФОТО)
20 Жовтня10:08 Вараш: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання в дошкільному навчальному закладі №11 (ФОТО)
20 Жовтня10:05 Сарненський район: рятувальники провели профілактичне відпрацювання Ремчицької селищної ради Сарненського району (ФОТО)
20 Жовтня10:04 Вараш: рятувальники прийняли участь у загальношкільних батьківських зборах в одному із загальноосвітніх навчальних закладів міста (ФОТО)
20 Жовтня09:43 Рівненські спортсмени-рятувальники вирушають на змагання до США!!!
20 Жовтня08:38 Увага! Попередження про пожежну небезпеку на території України
20 Жовтня08:37 Рятувальники попереджають про загрозу збільшення пожеж у житловому секторі країни в осінньо-зимовий період
19 Жовтня19:07 На Рівненщині відкрили перший в Україні дитячий пожежний майданчик "Юний пожежний" (ВІДЕО)
19 Жовтня16:18 Рятувальники з охорони Рівненської АЕС відпрацювали ліквідацію загорянь кабельної продукції (ФОТО)
19 Жовтня16:08 Володимирецькі рятувальники провели тактико-спеціальні навчання на торговий центр «Полісяни» (ФОТО)
19 Жовтня12:25 Мізоч : рятувальники провели для дошкільнят ДНЗ “Малятко” екскурсію пожежно-рятувальною частиною (ФОТО)
19 Жовтня12:08 Рівненські рятувальники здали кров для онкохворих дітей, що перебувають на лікуванні у відділенні онкогематології Рівненської обласної дитячої лікарні (ФОТО)
19 Жовтня09:41 Рівне: з інспекторським складом підпорядкованих підрозділів обласного управління ДСНС проведено інструктивну нараду (ФОТО)
18 Жовтня15:49 Відбулася оперативна перевірка готовності зведеного загону Головного управління ДСНС у Рівненській області
18 Жовтня13:05 Рівненські рятувальники з контролюючими органами провели спільну прес-конференцію щодо проблематики пожеж в природних екосистемах області
Останні новини