ГоловнаОстанні новини24 Травня, 2018р.
 Версія для друку

Вараш: рятувальники навчали соціальних працівників азам пожежної безпеки (ФОТО)

Опубліковано: 24.05.2018, 15:13

23 травня працівники Кузнецовського міського сектору Головного управління ДСНС України у Рівненській області провели лекцію для працівників Вараського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді щодо дотримання правил безпеки в приміщення центру та підліткових клубах за місцем проживання. Під час проведення заняття було наголошено працівникам закладів на важливості виконання вимог правил пожежної безпеки.

Також працівники Служби порятунку розповіли, що потрібно робити у разі виникнення пожежі чи іншої надзвичайної події, виявленні вибухонебезпечних пристроїв тощо.

В рамках проведення заходу бійці Держслужби з НС провели протипожежне тренування на тему: «Порушення роботи з причин пожежі, збір та приведення у готовність до дій за призначенням працівників МЦСССДМ та підліткових клубів за місцем проживання». В ході проведення тренування персонал ознайомився із порядком використання вогнегасників, які допоможуть ліквідувати пожежу на початковій стадії горіння та практично відпрацювали гасіння пожежі за допомогою порошкового та вуглекислотного вогнегасників. Для більш дієвого ефекту вогнеборці розвели контрольоване багаття, яке вдало загасили працівники закладів.

Також рятувальники надали методичні рекомендації для проведення профілактично-роз’яснювальної роботи серед осіб, які перебувають на обліку, так званої «групи ризику». «Необхідно приділяти важливе значення роз’яснювальній роботі серед осіб похилого віку, одиноких громадян, багатодітних, неблагополучних та малозабезпечених сімей, наголошувати на важливості дотримання основних вимог правил пожежної безпеки», – зауважив провідний інспектор Кузнецовського міського сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області Ігор Шевчук.

P5230013.JPG   P5230029.JPG

P5239973.JPG   P5239993.JPG

 

Кузнецовський МС ГУ ДСНС України у Рівненській області


   
Останні новини
16 Січня16:56 Гоща: рятувальники провели відпрацювання документів оперативного реагування культових закладів Гощанського району (ФОТО)
16 Січня16:51 Зарічне: рятувальники провели роз’яснювальну та агітаційну роботу з місцевими жителями (ФОТО)
16 Січня15:52 Рятувальники Рівненщини навчають населення області правил пожежної безпеки у побуті (ФОТО)
16 Січня15:33 Рятувальники підбили підсумки діяльності Рівненського міськрайонного управління ГУ ДСНС за 2018 рік (ФОТО)
16 Січня15:32 Рокитне: працівника який присвятив частину свого життя пожежній службі нагородили цінним подарунком (ФОТО)
16 Січня14:40 Корець: рятувальники провели лекцію та практичні заняття з працівниками Вищого професійного училища (ФОТО)
16 Січня13:07 Сьогодні до рівненських рятувальників завітали маленькі щедрівники з дитячого садочка (ФОТО)
15 Січня17:11 Здолбунівські рятувальники провели пожежно-профілактичні навчання населення щодо дотримання вимог пожежної безпеки у побуті (ФОТО)
15 Січня16:20 Володимирець: рятувальники провели заняття з пожежної безпеки для працівників районного центру первинної медико-санитарної допомоги (ФОТО)
15 Січня16:20 Дубно: замінено апарати захисту органів дихання та зору на більш сучасні (ФОТО)
15 Січня14:39 Рокитнівські рятувальники провели тактико-спеціальні навчання та відпрацювали документи оперативного реагування (ФОТО)
15 Січня13:58 Рятувальники Рівненщини нагадують заходи безпечного перебування на льоду (ФОТО)
15 Січня12:16 Костопільські рятувальники провели відпрацювання житлового сектору (ФОТО)
15 Січня08:27 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов в Україні
14 Січня16:08 Млинів: рятувальники продовжують проводити рейди на зимових водоймах (ФОТО)
Останні новини