ГоловнаОстанні новини14 Травня, 2018р.
 Версія для друку

Рівненський рятувальник прийняв участь у шостому тренувальному курсі з відбору та аналізу проб в сильно забрудненому середовищі в Республіці Польща (ФОТО)

Опубліковано: 14.05.2018, 16:46

З 7 по 11 травня у Центральній школі панства страж пожежних в м. Ченстохова республіка Польща відбувся шостий тренувальний курс з аналізу та відбору проб в сильно забрудненому середовищі, в якому прийняв участь рятувальник з Рівненського гарнізону капітан служби цивільного захисту Роман Бондар.

Курс був організований за погодженням між Департаментом політики безпеки Міністерства закордонних справ Республіки Польща, Головного штабу Державної пожежної охорони та Технічним секретаріатом Організації з заборони хімічної зброї.

Під час тренінгу учасники отримали широкі теоретичні знання та вдосконалення навичок використання засобів індивідуального захисту, включаючи використання засобів для захисту органів дихання та хімічного захисту. Учасники дізналися про методи відбору проб в умовах біологічного та хімічного забруднення.

Тренування під час курсу були насамперед практичними. Учасники завершили низку практичних вправ у польових умовах, суть яких полягає у відборі речовин з використанням засобів індивідуального захисту.

Також в ході Курсу учасники з різних країн обмінювалися інформацією і досвідом в області здійснення Конвенції про заборону розробки, виробництва, накопичення і застосування хімічної зброї та про її знищення. Слід зазначити, що даний захід був своєрідним форумом для обговорення можливих напрямків співробітництва в галузі захисту від загроз з боку хімічних речовин.

Учасниками тренінгу були 15 осіб з 15 країн-учасниць Конвенції про заборону хімічної зброї та 2 пожежних з Державної пожежної служби республіки Польща.

Країни, представлені учасниками: Аргентина, Барбадос, Болгарія, Коста-Ріка, Домініканська Республіка, Ірак, Йорданія, Перу, Філіппіни, Шрі-Ланка, Судан, Марокко, Уганда, Україна, Замбія.

На церемонії закриття були вручені сертифікати проходження Курсу директором навчального відділення Національного штабу Державної пожежної охорони республіка Польща Кшиштофом Біскуп та комендантом Центральної школи панства страж пожежних Пьотором Пласек.

22.jpg33.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

44.jpg55.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

66.jpg77.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

88.jpg21.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

99.jpg

 

Головне управління ДСНС України у Рівненській області


   
Останні новини
12 Листопада14:50 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 49 осіб та ліквідували 1 тис. 225 пожеж
12 Листопада14:47 Соцпідтримка для рятувальників: підвищення зарплат, програма винайму житла та система лізингу
12 Листопада14:38 Рятувальники Рівненщини провели «Національний урок безпеки» (ФОТО)
12 Листопада08:50 Впродовж минулого тижня підрозділи Головного управління ДСНС України у Рівненській області ліквідували 26 пожеж (ДОВІДКА)
11 Листопада09:04 Рятувальники нагадують маленьким громадянам про правила безпеки життєдіяльності
11 Листопада09:03 Фахівці ДСНС нагадують громадянам правила пожежної безпеки у побуті
11 Листопада08:52 Рятувальники Рівненщини закликають громадян дотримуватися правил пожежної безпеки у побуті
9 Листопада12:54 Здолбунів: рятувальники провели рейд у житловому секторі міста (ФОТО)
8 Листопада18:07 Костопільські рятувальники провели навчання населення правилам пожежної безпеки (ФОТО)
8 Листопада16:08 Рятувальники з охорони Рівненської АЕС відпрацювали гасіння складів ВП «Складське господарство» ДП НАЕК «Енергоатом» (ФОТО)
8 Листопада15:38 Рівненські рятувальники завітали до вихованців дошкільного навчального закладу в рамках акції "Запобігти. Врятувати. Допомогти" (ФОТО) (ВІДЕО)
8 Листопада14:41 Рівненські рятувальники перемогли в зональних змаганнях з волейболу (ФОТО)
8 Листопада12:46 Острожець: рятувальники провели практичне відпрацювання документів оперативного реагування у місцевому будинку культури (ФОТО)
8 Листопада12:41 Дубенський район: рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти» для школярів (ФОТО)
8 Листопада12:29 Рівне: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання (ФОТО)
Останні новини