ГоловнаОстанні новини14 Травня, 2018р.
 Версія для друку

Рівненський рятувальник прийняв участь у шостому тренувальному курсі з відбору та аналізу проб в сильно забрудненому середовищі в Республіці Польща (ФОТО)

Опубліковано: 14.05.2018, 16:46

З 7 по 11 травня у Центральній школі панства страж пожежних в м. Ченстохова республіка Польща відбувся шостий тренувальний курс з аналізу та відбору проб в сильно забрудненому середовищі, в якому прийняв участь рятувальник з Рівненського гарнізону капітан служби цивільного захисту Роман Бондар.

Курс був організований за погодженням між Департаментом політики безпеки Міністерства закордонних справ Республіки Польща, Головного штабу Державної пожежної охорони та Технічним секретаріатом Організації з заборони хімічної зброї.

Під час тренінгу учасники отримали широкі теоретичні знання та вдосконалення навичок використання засобів індивідуального захисту, включаючи використання засобів для захисту органів дихання та хімічного захисту. Учасники дізналися про методи відбору проб в умовах біологічного та хімічного забруднення.

Тренування під час курсу були насамперед практичними. Учасники завершили низку практичних вправ у польових умовах, суть яких полягає у відборі речовин з використанням засобів індивідуального захисту.

Також в ході Курсу учасники з різних країн обмінювалися інформацією і досвідом в області здійснення Конвенції про заборону розробки, виробництва, накопичення і застосування хімічної зброї та про її знищення. Слід зазначити, що даний захід був своєрідним форумом для обговорення можливих напрямків співробітництва в галузі захисту від загроз з боку хімічних речовин.

Учасниками тренінгу були 15 осіб з 15 країн-учасниць Конвенції про заборону хімічної зброї та 2 пожежних з Державної пожежної служби республіки Польща.

Країни, представлені учасниками: Аргентина, Барбадос, Болгарія, Коста-Ріка, Домініканська Республіка, Ірак, Йорданія, Перу, Філіппіни, Шрі-Ланка, Судан, Марокко, Уганда, Україна, Замбія.

На церемонії закриття були вручені сертифікати проходження Курсу директором навчального відділення Національного штабу Державної пожежної охорони республіка Польща Кшиштофом Біскуп та комендантом Центральної школи панства страж пожежних Пьотором Пласек.

22.jpg33.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

44.jpg55.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

66.jpg77.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

88.jpg21.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

99.jpg

 

Головне управління ДСНС України у Рівненській області


   
Останні новини
26 Травня14:47 Шановні водії, просимо вас толерантно відноситись до пропуску спец автомобілів ДСНС які курсують по місту (ВІДЕО)
26 Травня08:40 На період травневих свят Рівненський гарнізон перебуває на посиленому варіанті несення служби
26 Травня08:37 До завершення фіналу Ліги Чемпіонів підрозділи ДСНС переведені на посилений режим несення служби
25 Травня17:17 Рятувальники Рівненщини посіли почесне 2-ге місце у змаганнях з футзалу (ФОТО)
25 Травня16:42 Рятувальники привітали зі святом останнього дзвоника вихованців Клеванської спеціальної школи-інтернат (ФОТО)
25 Травня16:13 Рівненські рятувальники посіли призове місце на VIII фестивалі героїко-патріотичної пісні серед працівників органів та підрозділів цивільного захисту ДСНС
25 Травня12:28 Рятувальники з охорони Рівненської АЕС відпрацювали ввідну по гасінню умовної пожежі на базі цеху господарського обслуговування ВП «Рівненська АЕС» ДП НАЕК Енергоатом (ФОТО)
24 Травня15:25 Рівне: рятувальники відпрацювали документи оперативного реагування на ПрАТ «Рівне Борошно» (ФОТО)
24 Травня15:13 Вараш: рятувальники навчали соціальних працівників азам пожежної безпеки (ФОТО)
24 Травня15:06 Вараш: рятувальники провели урок БЖД для учнів однієї із міських шкіл (ФОТО)
24 Травня14:54 Рятувальники провели нараду з освітянами (ФОТО)
24 Травня14:49 Володимирець: рятувальники провели тактико-спеціальні навчання у центральній районній лікарні (ФОТО)
24 Травня14:09 Гощанський район: рятувальники провели рейд у житловому секторі (ФОТО)
24 Травня13:29 Рівне: рятувальники здали заліки щодо виконання обов’язків керівника гасіння пожежі (ФОТО)
24 Травня11:28 Рівне: відбулося позачергове засідання комісії з питань ТЕБ та НС щодо належного забезпечення пожежної та техногенної безпеки на ПрАТ «Рівнеазот» (ФОТО)
Останні новини