ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 3731

Останні новини

23 Червня15:43 Рівненські рятувальники спільно з оперативними службами провели повномасштабні тактико-спеціальні навчання на території Рівненської АЕС (ФОТО)
Згідно легенди навчань внаслідок розгерметизації головного маслобаку стався витік масла та його подальше загорання. Умовна пожежа розкинулася на відмітці 0.000м та охопила площу 235 м2. Для ліквідації умовної пожежі було залучено 9 одиниць аварійно-рятувальної техніки та 43 чоловіка особового складу підрозділів.
23 Червня14:23 Рятувальники проводять з громадянами роз'яснювальну роботу щодо пожежної безпеки на відкритих територіях
Щодня вогнеборці мають справу із сотнями пожеж у природних екосистемах. В більшості випадків причиною масштабних загорянь стає елементарна людська недбалість, коли залишене без нагляду багаття або кинутий на узбіччя дороги недопалок становлять загрозу навколишньому середовищу. Крім того, громадяни продовжують впорядковувати територію власних домогосподарств шляхом спалювання сміття. Однак, варто пам'ятати, що такі дії є вкрай небезпечними, адже збільшують ризик виникнення загорянь на відкритих територіях. Так, аналіз виникнення пожеж у природних екосистемах у 2017 році свідчить про їх збільшення майже у 3 рази, а площі пройденої вогнем у 2,4 рази порівняно з минулим роком!
23 Червня12:00 Рокитне: рятувальники провели робочу нараду щодо запобігання пожеж у екосистемах
В ході проведення наради рятувальники поінформували про заходи, які необхідно вжити місцевій владі щодо забезпечення протидії масовим пожежам в природних екосистемах району у пожежно-небезпечний період 2017 року.
23 Червня09:01 На третій день перебування з офіційним візитом делегації рівненських рятувальників та представників органів влади було ознайомлено з Національною пожежно-рятувальною системою Республіки Польща (ФОТО)
22 червня офіційна делегація з Рівненської області відвідала гміну Устронє Морське, в якій провела робочу зустріч з бурмістром, головою ради гміни, керівником частини Добровільної пожежної охорони, що входить до Національної пожежно-рятувальної системи Республіки Польща. На даній зустрічі обговорили питання співпраці між владою та Добровільною пожежною охороною.
22 Червня17:10 Вараш: відбувся «круглий стіл» за участю рятувальників, представників органів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, органу місцевого самоврядування та суб’єктів господарювання
Відкриваючи роботу «круглого столу», міський голова Сергій Анощенко наголосив: «Саме суб’єкти господарювання займають левову частку щодо наповнення бюджету міста. Тому місцева влада робитиме все задля сприяння розвитку підприємництва в місті Вараш та зменшення тиску на діяльність суб’єктів господарювання».
22 Червня16:59 Дубенський район: рятувальники провели робочу нараду в Дубенській районній державній адміністрації
22 червня працівники Служби порятунку Рівненщини провели робочу нараду в Дубенській районній державній адміністрації щодо запобігання і протидії масових пожеж лісів, торфовищ та сільськогосподарських угідь. Разом з тим здійснили інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення стосовно дотримання правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі, провели рейдове відпрацювання лісопаркової зони, лісів, торфовищ Дубенського району.
22 Червня16:34 Сарни: рятувальники прийняли участь в позачерговій нараді В.о голови районної державної адміністрації по питанням протидії пожежам в природніх екосистемах (ФОТО)
22 червня в Сарненській районній державній адміністрації відбуласяпозачергова нарада в присутності В.о. голови Івана Назара, заступника начальника оперативно-координаційного центру з реагування ГУ ДСНС області майора служби цивільного захисту Романа Воронка тазаступника начальника загону-начальника8-ї державної пожежно-рятувальної частини м. Сарни підполковника служби цивільного захисту Олександра Шахна.
22 Червня15:54 “Спільними зусиллями ДСНС та інших органів влади ситуацію з пожежами у природних екосистемах вдається утримувати під контролем”, - Микола Чечоткін (ВІДЕО)
В ДСНС України під головуванням Віце-прем’єр-міністра-Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубка відбулося позачергове засідання міжвідомчого оперативного штабу державної комісії з питань ТЕБ та НС щодо заходів з врегулювання питань поводження з твердими побутовими відходами у м. Львів та стану пожежної безпеки в екосистемах України. Участь у засіданні взяли представники центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій та голови регіональних штабів з ТЕБ та НС.
22 Червня13:07 Відбулася перша настановча нарада по виїзду на навчання 36 добровольців-вогнеборців з Рівненської області до Республіки Польща в рамках реалізації програми «Польська допомога» (ФОТО)
Даний захід відбувається в рамках реалізації програми «Польська допомога» у проекті підтримки процесу організації українського рятувального волонтеріату, підвищення рівня безпеки місцевого населення у Рівненській області. Проект співфінансований в рамках програми польської закордонної допомоги Міністерством закордонних справ Республіки Польщі.
22 Червня11:04 Офіційна делегація рівненських рятувальників та представників влади ознайомилися з процесом створення та функціонування молодіжного осередку добровільної пожежної охорони республіки Польща (ФОТО)
21 червня офіційна делегація керівного складу рівненських рятувальників обласного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій та представників органів влади Рівненщини провели робочу зустріч з владою міста Кошалін Західнопоморського воєводства Республіки Польщі та відвідали Транскордонний центр екологічної освіти в якому переглянули на мультимедійному обладнанні структуру, історію створення і сучасне існування добровільної пожежної охорони краю.
22 Червня10:49 Рівне: рятувальники прийняли участь у заходах з вшанування пам’яті жертв війни в Україні
22 червня у День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, в місті Рівне на Алеї Героїв військового меморіалу кладовище «Дубенське» відбувся мітинг-реквієм з покладанням вінків і квітів до могил військовослужбовців, які загинули, захищаючи Батьківщину під час Другої світової війни.
21 Червня16:35 Рятувальники м.Сарни та смт.Степань здавали заліки та проходили теоретичне тестування на знання нормативних документів оперативно-рятувальної служби та дій під час ліквідації надзвичайних ситуацій
Під час здачі заліків особовий склад проходив наступні етапи: теоретичний письмовий залік, де було надано чотири запитаня, які включають тактичну, медичну підготовку, питання з охорони праці та практичний залік, де особовий склад здавав підтягування на перекладені, віджимання від підлоги, біг 100 та 1000 метрів.
21 Червня15:47 Дубно: до рятувальників завітали учні з пришкільного табору
При зустрічі фахівці ДСНС ознайомили юних пожежних з правилами поведінки в повсякденному житті та при виникненні пожежі чи будь-якої надзвичайної ситуації.
21 Червня10:14 Служби цивільного захисту Кореччини відпрацювали спільні дії з ліквідації можливих надзвичайних ситуацій під час весняно-літнього періоду
Всі задіяні служби цивільного захисту району зреагували та прибули вчасно, кожна з яких згідно спільних інструкцій взаємодії виконувала свою роботу націлену в першу чергу - на рятування з під завалів потерпілих осіб, в другу чергу – на локалізацію та ліквідацію аварії, націлену на мінімізацію її наслідків.
21 Червня09:43 Рятувальники провели урок безпеки для дошкільнят та лекцію по пожежній безпеці для працівників у дошкільному навчальному закладі «Малятко»
Дітей неабияк зацікавило пожежне спорядження, яке принесли з собою працівники ДСНС, щоб продемонструвати дітям. Кожен хотів та мав змогу приміряти пожежну каску та бойовий одяг, а вихователі їх фотографувати на пам'ять про зустріч із справжнім пожежником.
20 Червня21:38 Офіційна делегація рівненських рятувальників та представників влади перебувають з робочим візитом у Республіці Польща в рамках реалізації програми «Польська допомога» (ФОТО)
20 червня з робочим візитом Республіку Польщу відвідала офіційна делегація керівного складу рівненських рятувальників обласного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій та представників органів влади в особі Першого заступника голови Рівненської обласної ради Олександра Корнійчука, голови Рівненської районної державної адміністрації Володимира Пилипчука та голови Білокриницької сільської ради Тетяни Гончарук.
20 Червня17:03 Рокитне: рятувальники здали заліки із теоретичної та фізичної підготовки
Під час здачі заліків особовий склад проходив наступні етапи: теоретичний письмовий залік, де було надано чотири запитаня, які включають тактичну, медичну підготовку, питання з охорони праці та практичний залік, де особовий склад здавав підтягування на перекладені, віджимання від підлоги, біг 100 та 1000 метрів.
20 Червня16:43 Костопільський район: рятувальники відпрацювали документи оперативного реагування на ТОВ «ОККО-РІТЕЙЛ»
20 червня відповідно до план-графіку особовим складом державного пожежного-рятувального поста 19-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Рівненській області було проведено відпрацювання документів оперативного реагування на ТОВ «ОККО-РІТЕЙЛ»,
20 Червня16:24 Вараш: рятувальники завітали до інформаційного центру РАЕС «Полісся»
З метою удосконалення рівня професійної діяльності та компетентності у галузі атомної енергетики, працівники 2-го державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України у Рівненській області, відвідали інформаційний центр РАЕС «Полісся». Адже в даному інформаційному центрі можна детально ознайомитись з принципами роботи атомної електростанції, а також з конструктивними елементами, розташуванням приміщень та обладнанням на прикладі діючих макетів енергоблоків.
19 Червня18:53 Рівненські рятувальники проводять активну профілактичну роботу щодо попередження пожеж в екосистемах
Рятувальники спілкуючись з громадянами наголосили, що перебуваючи на відпочинку поблизу лісових насаджень та поруч з відкритими територіями, на яких знаходиться суха рослинність, слід бути досить уважним, забороняється кидати сірники та недопалки тютюнових виробів, розпалювати вогнище, адже зараз спричинити пожежу не складе великого клопоту, а загасити її буде досить складно.

    Твіт